Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Цікавить послідовність пісень у репертуарі. Що за чим?
Цікавить послідовність пісень у репертуарі. Що за чим?

Я новачок...Розумію як відспівати тіки по часу - 45хв співаєш, 15перерва)))
Попрошу у досвідчених музик пораду: як формується репертуар?

От є народні пісні-повільні, швидкі, є попсові - швидкі, повільні, помірні,українські, англійські, в стилі диско 80х, і сучасні хіти, є "для душі"...

Як сформувати ці "захОди" у весільному репертуарі, а на дні народженні?

Чи по блоках їх ділити?

як сортуєте?

чи послідовність повільна-повільна- швидка-швидка)))Скільки швидких, скільки повільних?)))

 Все залежить від гостей...... один раз було в мене одне весілля так танцювали всього ПЕРШИЙ Танець молодих. (до речі самі підійшли дали 100гр. і попросили ПОСТАВИТИ (включити) пісню ПОЛОВИНА СЕРЦЯ.  і все... решта пісень щоб не влючали чи співали ніхто не танцював і так до кінця весілля. Гості замітно розбились на дві групи по різні сторони і ТУПО мовчки сиділи. Чи то горілка була боса чи її взагалі не було. не знаю бо нас теж перший раз в моїй практиці не посалили за стіл. Ми собі купили 0.5 коньячка і закусочки.   але розрахувались як домовлялись (навіть півтора години не допрацювали)  ...як потім виявилось молоді познайомились по Інтернету

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти