Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » RCF ART 415 A чи db Technologies Opera 15???
RCF ART 415 A чи db Technologies Opera 15???

тим паче вони мені в стані нових обійшлися в 6 тис. гривень без ремонтів.......mixa_732: 1)Цікаво,а що ви хочете почути і взнати про цю акустику,якщо вона вами вже куплена? Надіюсь,ви вкурсі,як вона підключається? 2)Що ви робите в чужій темі? 3)Стосовно вашого питання,то акустика укомплектована слідуючим:стоять дешеві динаміки made in Cina на штампованій рамі із 2' звуковою катушкою та 1' драйвером того ж виробництва і дешевий примітивний пасивний фільтр (кросовер).Єдиний плюс,то дерев'яний фанерний корпус.Що до звучання,на моє вухо потребує серйозної корекції,якщо маєте хоча б якийсь дешевий акустичний процесор,то можна підшаманити,як ні,то я навіть би не використовував цю акустику у себе на моніторах,бо є легша і якісніша,хіба що трохи дорожча.Рештою принадів "солодкості" звучання даної акустики зможете насолодитись безпосередньо самі,благо,вже маєте цей "безцінний скарб" у себе.І да,щоб ви знали,ця акустика у вінницьких виробників вже не актуальна бо знята з виробництва.4)Що до питання топікастера,відповім коротко,погоджуюсь із попередніми рекомендаціями,що буде найкраще,коли ви самі послухаєте,так би мовити на своє вухо.Чув обидві акустичні системи db Technologies Opera 15-більш пробивна і голосистіша (старіша версія,як на мене більш збалансовініша),RCF ART 415 A-більш глухіша,але краща деталізація,моя думка-не працював би ні на жодній,але якщо безвихідь,то RCF(вулиця Opera).Якось так.

У Парках корпус не фанера, а тирсоплита. На верхах не драйвер, а твіттер. Якщо будете на ній працювати, то слідкуйте за високими частотами бо твіттерок слабенький. Я замінив твітер на потужніший, фільтр залишив рідний. В малих залах працюю без сабів. В парі з  сабами Парк 15" доводилось озвучувати Наталю Май з доньками, Олену Білоконь, дует баяністів VIVA в умовах ресторанів, але зали великі. Звук не фірма, але цілком пристойний. Май була зі своїм звукачем, то він сказав, що цілком пристойно. Без проца, але пульт XR12.

Щодо DB чи RCF. 415 не чув. В порівнянні з 715 ART4, то мені  DB opera 15 сподобалась на багато більше.

Хлопці не рівняйте 715 mk-4 до 415,

mk-4 це вже далеко не той Rcf.

kolodey2,можливо у вас Бета 4215 була з перших моделей в карпеті і з тирсоплити,мені такі не попадались,мав справу з більш новішими з фанери і в красці Warnex.На рахунок твітера так,згоден,теж мав на увзі його,але механічно написав драйвер.)) На рахунок пристойності звучання,тут вже кожному своє.І ще,як я розумію,питання було задане не по правилах,тобто не в тій темі,а отже ми починаємо флудити.Тим більше,всі питання,як на мене,що перше,що друге-оф топні.

Ivan2912,стосовно мене,все в ажурі,я писав враження про стару модель RCF,так,як питав топікастер,але це не міняє справи:оф топ,він і в Африці буде оф топом)).З Наступаючим!

Дякую kolodey2 я по поводу парк аудіо теж рахую що непогано звучать. хоч супертвітер дійсно слабенький 35ватт. але в наш час коли я зараз озвучую ювілеї на 35-40 людей  з яких танцюють 20-25 людей цілком вистачає без всяких сабів в невеличких залах. і пульт Ален Хіт зед 10 ФХ.  Час такий.....згадую кінець 90-х де ми грали весілля найбільше в моїй роботі де гуляло 600 людей + ще лівих незапрошених більше 100чоловік. так від входу палатки розпізнати молодих було НЕРЕАЛЬНО. і озвучували самопальними підсилючами на лампах 6п41с. і нічого..... люди танцювали під ЯМАХУ ПСС51 не те що зараз...... став ім хоч колонки RCF  чи хоч EV все одно ..хіба що для себе. тай не танцюють зараз як колись. КОМПЬЮТЄРНИЙ ВЄК!!!!!!

 

Шановне панство, я з вашого дозволу вкладу і свої 5 копійок!))) 1. Маю Бети десь приблизно років 12-13 (допоміг нам їх придбати наш форумчанин Вячеслав Зозуля! Це не риклама)))). Корпус в них з тирсоплити, зверху покриті фарбою! З верхами мав прблеми й вилітали драйвера (причому верха скручували). Кінець-кінців викинув фільтр (пасивний кроссовер), виготовив свій, (пригладив динамік, більше захистив драйвер, провів актюнюацію....) І зазвучали вони набагато смачніше. З часом мені попались ще два пустих корпуси (а парк їх доволі правильно і якісно розрахував) начинив я ці корпуса своїм фільтров і трішки якіснішою бошкою. Зараз по вулицях по селах тягаю цей комплект: чотири так названі бети, по дві в паралель + підсилювач park vx 1200 + пульт Roland vm 3100pro. І для своїх задач з головою! Для цих умов праці щось дорожче нерозглядаю! 2. Два роки тому відпочиваючи на морі із сімєю (де бар на барі, і багато музикантів з різними апаратамі, і дишеві і дорогі) Так от коли я з цікавасті ходив і все це слуха, то побачив, як дорогі апарати, а звучать як відро, парки - маги, тай китай в правильних руках звучали досить достойно. 3. Будь яку акустику самому потрідно слухати (в кажного свої вкуси і запроси..). Саме лібше пригласити на халтуру власника даного апарата, і коли ви разом відпрацюєте, то зразу зрозуміїте чи вона вам підходить!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти