Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Electro-Voice ELX115P
Electro-Voice ELX115P

Активна акустична система. Динамік 15"+драйвер 1,5" Номінальна потужність 250 ват.     Яка їх справжня потужність. маркетологи пишуть 400 Ват. модуль стоїть на 1000 Ват. хто працює розтолкуйте будь-ласка. Хочу взяти активні колонки і стою перед вибором (Бюджетним) чи ELX 115P чи RCF 715. може хто скинути силки на х-ки динаміків що в  RCF 715 і ті що в ELX 115. 

Електровойс потужність максимум 300 ват.

Підсилювач на НЧ динамік - 300 Ват.

Підсилювач на ВЧ динамік  - 20 Ват.

Сам динамік НЧ 250-300 ват максимум, катушка 2,5 дюйма.

В принципі все.

 

Zh_serhij  Дякую вам за відгук

Zh_serhij  Дякую вам за відгук. Ащо можете сказати за RCF 715 які там комплектуючі? Дякую наперед

Залежно від моделі. Тобто мк

Так модель МК 2 або 4. Ще трохи вище хтось тему за FBT закидав. тоже придививсяб до бюджентних а що буде краще. Сам працюю і переважно в приміщенях. На вулицю маю пасивну акустику і саби і топи Але ще хочу і активні .

 

Ось огляд в ютуб на EV https://youtu.be/v1ayGIqLZkQ
Взяв собі Dynacord A112 тільки пасив. Та сама серія, точна копія тільки під маркою Dynacord.

Я певний час мав  RCF 715 та ELX 115 в активі.Порівнюючи звучання, звернув увагу на те, що вони практично ідентичні.На мою думку, це хороші бюджетні колонки і працювати вони будуть добре.

zbpisni ви їх порівнювали лоб в лоб, чи через деякий час? Бо я щось не вірю що звучання однакове RCF їх просто взуває. І я в цьому впевнений на 100% оскільки порівнював ELX 115P i DB TECHNOLOGIES OPERA 15 то опера елеікси взула і це при тому що в операх 1' драйвер а в RCF 1'75 якщо я не помиляюсь, а це вже перевага оскільки в RCF буде більша читабельність в не осі.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти