Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » YouTube вражає (про сьогоднішнє навчальне демо-відео-кавер-інструментал на гурт Океан Ельзи)
YouTube вражає (про сьогоднішнє навчальне демо-відео-кавер-інструментал на гурт Океан Ельзи)

Оце так! Прошарені, однако, алгоритми в Ютубу))  https://www.youtube.com/watch?v=f7wMd-DpsNQ

Закинув сьогодні оцей ролик з кавером пісні Океану Ельзи "Без тебе", а Ютуб мені такий: "заявка на порушення авторських прав" (аудіо)" (повідомлення від системи "Content ID", приходить, коли закидаєш запатентований чужий матеріал) і виділений фрагмент порушення - а це весь відеоролик - ПОВНІСТЮ: куплети, приспів і брідж )) (без звуку кінцевої заставки, звісно (це окремий інструментал). Хто стикався з такими заявками, той найкраще всіх зрозуміє...

Виходить, Ютуб сплутав, записаний за участю живого бенду оригінальний трек Вакарчука з моїм варіантом -  записаним на базі  стиля до самограйки за 2 проходи, майже не редагованим і озвученим як попало (мета в ролику то навчальна ☝️)). То що ж між ними тоді схожого ¯\_(ツ)_/¯

А тільки от придивився і читаю: "у відео використовується мелодія пісні... бла-бла-бла. і що 

Оце діла. Розумію, якби ще тільки програш більш менш зійшовся по звучанню, а тут "система" розпізнала всю САМЕ МЕЛОДІЮ а не треки і їхню схожість, і куплет і приспів, хоча там Славік і співає а в мене інструмент - грає)))

І, якщо послухаєте і порівняєте, місцями я, в рамках художнього задуму навіть мелодію не повторював ідеально в 100% схожості з оригіналом.

Як на мене, для "ро́бота", то є дуже непогано ????. Що ж буде далі?...))

Ну в принципі це круто, адже саме на мелодію пісні, найбільш важливо, розпізнати і захистити авторське право. Ну, і це зрозуміло що "команда гугла" серйозні дядьки і для них закодити подібний скрипт, думаю елементарно просто.

Коли ж то вже ми доростемо?..)) А то плентаємось там десь далеко позаду... Я про країну в цілому. Напевно ніколи. Бо як тільки якийсь серйозний дядько випадковим чином десь "вилізе", то його одразу хвать! і за кордон))...

... і правильно роблять.

Спробую якусь джазову річ залити на днях, менш популярну. Подивимось, що буде.

В нас реально дуже круті Девелопери, Адміни, тд, тобто в Україні сфера ІТ направду дуже добра, але всі ці "реальні рібята" працюють на солідні компанії за межами Неньки, слава Богу є така практика і ці люди поки є ще Українцями...

Це дуже файно, але ото ж бо, що за межами. І я про те. Це добре, що Українці, хай будуть Українці, але який сенс, якщо вони не тут?

Майже всім добре: компанії отримують кадрів, люди - умови, перспективи, розвиток, на практиці, в рази зростають шанси на гідне життє... і тільки одна Ненька то, залишається з носом, себто, пролітає. В цьому вся суть.

З країни "викачується" все найкраще, що тільки можна: від  ресурсів природи, до людей. + палки в колеса вставляють, куди не глянь. Це страшно все, що робиться

Ні, можливо я не так висловився, вони тут, просто працюють дистанційно на зіхідні та Америкоські проекти... А про "палки в колеса" - це жуть.. з новими податковими законо-вимогами, з 1 січня 21, може і малого бізнесу взагалі не бути... щиро маю надію що помиляюся...

А це таки так! Брата син айтішник, і справді вже давно переїхав і працює у сусідній області у м. Львів на якусь канадську фірму і, ще 2 роки тому казав, що ±4000 доларів отримує в місяць. І тоді тільки можна подивитись на свою мінімальну зарплату чи пенсію 1736 грн. і заплакати... Та, у відсотковому співвідношенні, мої 5 копійок, про викачування за кордон, думаю, не меншу, а значно більшу "погоду роблять"

А звідки надія, п.Богдане, чим вона підкріплюється, коли це вже ітак, не те що з 1 січня, а впродовж всього "вірусного" періоду так роблять, щоб його закопати (середній бізнес). А нащо ж "вищим" світу цього такого рівня бізнес, нащо ріст кількості самостійних, відносно незалежних маленьких підприємств, коли монополісти-гіганти ну взагалі ніде не дінуться, і дотацій побільше за наші гроші нахапають і все у них буде добре (як і завжди). От хто, хто, а ці хлопаки нікди не програю́ть. А от рабів на мінімалці їм подавай побільше. До слова: соціальна нерівність нереальна і так уже, так вони її розширюють до космічних масштабів.

Бо хто має, то дасться йому та додасться, хто ж не має, забереться від нього й те, що він має.  Думаю, вельми актуально та влучно. Від Матвія 13. 12.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти