Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » YouTube вражає (про сьогоднішнє навчальне демо-відео-кавер-інструментал на гурт Океан Ельзи)
YouTube вражає (про сьогоднішнє навчальне демо-відео-кавер-інструментал на гурт Океан Ельзи)

Оце так! Прошарені, однако, алгоритми в Ютубу))  https://www.youtube.com/watch?v=f7wMd-DpsNQ

Закинув сьогодні оцей ролик з кавером пісні Океану Ельзи "Без тебе", а Ютуб мені такий: "заявка на порушення авторських прав" (аудіо)" (повідомлення від системи "Content ID", приходить, коли закидаєш запатентований чужий матеріал) і виділений фрагмент порушення - а це весь відеоролик - ПОВНІСТЮ: куплети, приспів і брідж )) (без звуку кінцевої заставки, звісно (це окремий інструментал). Хто стикався з такими заявками, той найкраще всіх зрозуміє...

Виходить, Ютуб сплутав, записаний за участю живого бенду оригінальний трек Вакарчука з моїм варіантом -  записаним на базі  стиля до самограйки за 2 проходи, майже не редагованим і озвученим як попало (мета в ролику то навчальна ☝️)). То що ж між ними тоді схожого ¯\_(ツ)_/¯

А тільки от придивився і читаю: "у відео використовується мелодія пісні... бла-бла-бла. і що 

Оце діла. Розумію, якби ще тільки програш більш менш зійшовся по звучанню, а тут "система" розпізнала всю САМЕ МЕЛОДІЮ а не треки і їхню схожість, і куплет і приспів, хоча там Славік і співає а в мене інструмент - грає)))

І, якщо послухаєте і порівняєте, місцями я, в рамках художнього задуму навіть мелодію не повторював ідеально в 100% схожості з оригіналом.

Як на мене, для "ро́бота", то є дуже непогано ????. Що ж буде далі?...))

Ну в принципі це круто, адже саме на мелодію пісні, найбільш важливо, розпізнати і захистити авторське право. Ну, і це зрозуміло що "команда гугла" серйозні дядьки і для них закодити подібний скрипт, думаю елементарно просто.

Коли ж то вже ми доростемо?..)) А то плентаємось там десь далеко позаду... Я про країну в цілому. Напевно ніколи. Бо як тільки якийсь серйозний дядько випадковим чином десь "вилізе", то його одразу хвать! і за кордон))...

... і правильно роблять.

Спробую якусь джазову річ залити на днях, менш популярну. Подивимось, що буде.

В нас реально дуже круті Девелопери, Адміни, тд, тобто в Україні сфера ІТ направду дуже добра, але всі ці "реальні рібята" працюють на солідні компанії за межами Неньки, слава Богу є така практика і ці люди поки є ще Українцями...

Це дуже файно, але ото ж бо, що за межами. І я про те. Це добре, що Українці, хай будуть Українці, але який сенс, якщо вони не тут?

Майже всім добре: компанії отримують кадрів, люди - умови, перспективи, розвиток, на практиці, в рази зростають шанси на гідне життє... і тільки одна Ненька то, залишається з носом, себто, пролітає. В цьому вся суть.

З країни "викачується" все найкраще, що тільки можна: від  ресурсів природи, до людей. + палки в колеса вставляють, куди не глянь. Це страшно все, що робиться

Ні, можливо я не так висловився, вони тут, просто працюють дистанційно на зіхідні та Америкоські проекти... А про "палки в колеса" - це жуть.. з новими податковими законо-вимогами, з 1 січня 21, може і малого бізнесу взагалі не бути... щиро маю надію що помиляюся...

 

А це таки так! Брата син айтішник, і справді вже давно переїхав і працює у сусідній області у м. Львів на якусь канадську фірму і, ще 2 роки тому казав, що ±4000 доларів отримує в місяць. І тоді тільки можна подивитись на свою мінімальну зарплату чи пенсію 1736 грн. і заплакати... Та, у відсотковому співвідношенні, мої 5 копійок, про викачування за кордон, думаю, не меншу, а значно більшу "погоду роблять"

А звідки надія, п.Богдане, чим вона підкріплюється, коли це вже ітак, не те що з 1 січня, а впродовж всього "вірусного" періоду так роблять, щоб його закопати (середній бізнес). А нащо ж "вищим" світу цього такого рівня бізнес, нащо ріст кількості самостійних, відносно незалежних маленьких підприємств, коли монополісти-гіганти ну взагалі ніде не дінуться, і дотацій побільше за наші гроші нахапають і все у них буде добре (як і завжди). От хто, хто, а ці хлопаки нікди не програю́ть. А от рабів на мінімалці їм подавай побільше. До слова: соціальна нерівність нереальна і так уже, так вони її розширюють до космічних масштабів.

Бо хто має, то дасться йому та додасться, хто ж не має, забереться від нього й те, що він має.  Думаю, вельми актуально та влучно. Від Матвія 13. 12.

 

Спишемо на збіг обставин, бо багато років тому розробляв програму Менеджер mp3 для музичного апарату, в якому заклав алгоритм розпізнавання дублікатів і по завершенні написав цю ідею в ютую, на що не отримав відповіді, однак за збігом до трьох місяців часу у них аналогічний алгоритм з'явився. Особисто розробляв цей код, щоб видаляти дублікати та заміняти їх ярликами, що в свою чергу дуже звільняє пам'ять. Мій алгоритм знаходить мінус і оригінал, якщо вони в одному ритмі. Ютуб пішов значно дальше. Я закидував гру на гітарі (запис з музичної школи) і навіть не підписав назву твору, бо не знав і ютуб розпізнав. Очевидно, що алгоритм бачить мелодію. Мелодію розпізнати не зовсім так просто. Тут є ряд проблем. Звук буває глухий (правильної синусоїдної форми) який знаходиться тільки на своїй частоті і звук буває яркий (гострий), де звуків на шкалі частот буде більше сотні. Це кванти, терції, октави та багато інших сполучень.Формула цих співвідношень може розпізнаватися нами як звук схожий на літеру "О", "А", "И", "І" (голосні)... але все це в порівнянні. Ви не опреділите яка це літера, якщо поряд з нею не почуєте інший звук схожий на звучання іншої літери. В формулі звуків також неможливо розчути яскравий звук, якщо не порівняти, а що було до цього. І це лише один звук. Якщо ми втиснемо чотири яскраві звуки, то буде здаватися, що вся частотна полоса зайнята звуками так ніби хтось натиснув на всі клавіші. Однак з невеликими відмінностями одні частоти будуть звучати гучніше, а інші тихіше. І от вміння їх виявити - це визначення нот. А мелодія - це ще динаміка всього вище описаного. Зараз в ІТ значно менше займаються серйозним програмуванням. Пішла деградація. Зараз всю відповідальність перекладають на нейромережу, а програмісти більше схожі на інженерів, які підбирають конфігурації та запускають навчання нейромережі і тестують який результат кращий. Власне нейромережа це не інтелект, а математичний продукт (навіть не інформаційний), який здатний максимально ближче підібратися до оригіналу будь-якого мистецтва, щоб повторити його з доступних йому інструментів. Неідельне рішення тим, що ніхто до кінця не розуміє що відбувається в "мозгах" самої нейромережі. Це неможливо уявити до кінця. І вже 7 років нічого далі не відбувається, ніякого прогресу і не відбудеться. Характеристики розпізнавання можуть з часом покращитись, але це дуже дорогою ціною. Подивіться інтерв'ю по Яндекс з Андреем Себрантом, який розповідає, що давно ніхто нічого не розробляє. Всім рулить нейромережа. Вона сама себе вдосконалює. А в Гугл і раніше. Вона подражає людей. Якщо ціль це лайки (похвала) чи відвідуваність, то ця сторінка буде в топі. В Україні нічого подібного не буде. Всі працюють на іноземців, причому як раби. Цей бізнес заточений, щоб як робот писати код хоч навіть не самий цікавий і навіть якщо за статистикою 80% стартапів провальні і навіть якщо на одного раба три прараба, більшість це спікери, менеджери, відповідальні за проект, за упаковку, бренд, просування, за спілкування з клієнтом, відділ кадрів, тестери і десь там  пару рабів програмістів різнго рангу, які тянуть все навантаження за відносно малі гроші, оскільки ринок нагадую іноземний, а там і ціни інші. І от ця ієрархія вбиває в програміста раба, а особливо молодого студента, який думає "от я як придумаю, весь світ дізнається", а нічого не придумаєш - ти солдат і виконуєш тільки прикази командира. І нікому твоя ініціатива не потрібна, бо тут за тебе аналітики і всяця *братія вже прорахувала, сиди і роби свою роботу. І чи захочеш безкоштовно щось розробляти вдома сам? А питання Для кого?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти