Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Компрессор DBX166XL
Компрессор DBX166XL
Подскажите пожалуйста,как правильно его настроить.0972980996
Для яких завдань потрібно Вам цей прилад. Під вокал, під інструменти (обовязково вказати які, гітара, клавіша, бас тощо), для відтворення плейбеку (програвач ноут, мд диск), для мастер секції мікшеру, доя прикладу...
Для ноутбука и микрофона
Для мікрофона (приблизні налаштування) Threshold - від -10 до -20(до більшого порогу буде більше "давити" сигнал, - експериментіуйте самі , на смак і подачу вашого вокального тиску) Ratio - 2.1 в ідеалі для вокалу (не радив би давати більше, вокал не любить "щирої" компресії); Attack (атаку) для вокалу тре давати мінімальну, щоб компресор "хапав" відразу, перевести в сторону Fast або біля того.. Relies (реліз) - 50 мс в ідеалі, у 166 посередині на 12 голину, (хоча теж можна експериментувати). Ручкою output gene- додаєте гучності (компенсуєте рівень гучності сигналу, котрий "задавив коипресор") Для ноута те саме, єдине що Ratio можна і більше до 3.1 або навіть 4.1 і Attack (атаку) ставити на середину на 12 год, бо швидка атака вб'є усі низи.
Дякую за допомогу.Якщо можна дайте свій номер телефону, хочу з вами порадитися.
Пане Богдан трішки з вами не згідний! Ці настройки більше підходять для роботи в студії. При живій роботі для вокалу краще використовувати компресор більше як лімітер і Ratio давати до 5:1. Оскільки коли прийдуть в зал люди ви зможете в реальному часі послабити компресію що є на багато легше ніж зажимати.

Я противник високої компресії як у лайві так і у студійній практиці. тим паче що трешолд у -10 дб (явно не зажато) - дуже акуратно і музично працює саме на вокалі. (Звісно якщо вокаліст шепоче а не співає - то навіть такий "смішний"  трешолд він навряд чи продавить. 

Але повторюся - в кожного свій підхід і самак до роботи динаміки. Це як в анекдоті про фломастери. Я так і подав як "приблизні налаштування"  - від яких можна відштовхуватися...

 

067 67 07 465 - мій номер

Кто знает,почему звук плавает,то громко,то тихо?

Відпустіть ручку Threshold , виглядає як звеликий поріг... Фонграми 100% є різного рівня гучності, і гучніша фонограма поосто "давиться" порогом і компресія Ratio якщо стоїть 4.1 або й вище просто агресивно вбиває сигнал. Це як правило, можна спробувати ще відпустити Атаку, і спробуйте Реліз поставити на автоматичний режим.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти