Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » JBL IRX112bt
JBL IRX112bt
Всем по привету, коллеги. Если кто-то может поделиться впечатлениями об этих колонках, напишите, пожалуйста. Заранее благодарен.
Як на мене то це чергова штамповка китайського радіозаводу під брендом JBL. Головне що Bluetooth є!
Спасибо за версию, Андрей
Друг, власник магазину, каже що стомився , постійно вертають по гарантії продукцію JBL , каже уже нікому не рекомендує... Особисто у мене алєргія на 2 слова із трьох букв - і одне з тих слів jbl ))

Друг, власник магазину, каже що стомився , постійно вертають по гарантії продукцію JBL , каже уже нікому не рекомендує

Мені цікаво скільки людей має JBL хоча б середнього класу... Всі купляють EONи, озвучують ними забави по 100 чол., потім пишуть що драйвер слабенький.Звідти і статистика.

Еон це бюджет і слабенько вони звучать. Мені не сподобались. Prx це вже зовсім інша картина.

І EON i JRX i PRX все це бюджетна акустика і недалеко втікла одна від одної. Спробуйте  SRX або VRX, а тоді робіть висновки про JBL

Звичайно що VRX це вже вища категорія тай ціна також, кожна серія різниться. Я колись рівняв еон 615 та  прх 615, То різниця сюттєва, Еон взагалі не прозвучав по рівняно з прх, Якась була суцільна каша,

Спасибо, парни. С бюджетными JBL всё понятно. А что можете порекомендовать из активных бюджетных нетяжёлых (до 18 кг) колонок мощностью по 500 Вт и стоимостью 1000 у.е. за пару?
https://www.minus.lviv.ua/blurb/kolonky/S/83464

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти