Головна сторінка » Список форумів » Аранжування створення мінусових фонограм » Прога для полібшення якості фонограми!
Прога для полібшення якості фонограми!

Доброго здоровя. Розповім одну історію, працювавла з нами якось одна вокалістка, всіма фонограмами забезпечували ми її, коли в нас не було роботи вона підпрацьовувала з іншим когективом! Так ось ці фонограми  переробили і вони стали звучати набагато плотніше і чіткіше!(порівнював лоб в лоб) Якою прогою це робляно звісно не скажуть (знаю що майстер переробки дуже далекккооо від вміння працювати з муз прогами) То виходить є якась не складна програма, яка може так робити!?? Хтось може підкаже що це за ПРОГА може бути!???

??? Теж цікавить.
???

Як варіант - будь-який мастер-пресет із iZotope ozone 7 чи 8 релізу, і 15 сек часу на рендер. Ще додам, що будь які пресети годяться хіба для швидкої правки файлів, якісного професійного мастеру одним плагіном, і тим паче його пресетом не зробиш.
Знаю що таке можна зробити в прозі QLAB на Mac OS але це в реальному часі.

Є така програма для автоматичного мастерінгу - Auto Audio Mastering System

Офіційний сайт http://www.curioza.com/

А тут невеличкий опис (щоправда на російській мові) http://www.nestor.minsk.by/kg/2006/10/kg61002.html

Працює тільки з wav файлами.

В інтернеті є ломані версії.

 

Пробуйте.

 

Я з izotop 8 працюю но до неї мозгів і уміння потрібні (не хочу нікого обідити), в цій ситуації що я вище описав навряд чи ізотоп! Людина далека від роботи з компом,тим паче з такими прогами, тут щось просте як двері, но ефективне (я маю на увазі прогу))))!

Пропоную найпростіший метод знаходження істини)),бо зараз йде шукання голки в сіні.Дайте зразки ваших файлів,які ви,так би мовити,лоб в лоб і я думаю ситуація швиденько проясниться,чи хоча б вийде на широку,розлогу дорогу)).

Олександр Соколюк

"Я з izotop 8 працюю но до неї мозгів і уміння потрібні (не хочу нікого обідити), в цій ситуації що я вище описав навряд чи ізотоп! Людина далека від роботи з компом,тим паче з такими прогами, тут щось просте як двері, но ефективне (я маю на увазі прогу))))!"

Так і я ж о тім. :)

 

З цією прогою - AAMS, взагалі мізки не треба, - лише загрузити свій файл, еталонний файл - поставити на аналіз.

Далі прога зробить все сама.

І отримаєте мастеринг своєї роботи.

Ви, напевне, не читали невеличкий опис програми.

Ніяких складностей в ній нема.

В ній розбереться, навіть учень дошкільного закладу. :)

Спробуйте.

Пане Олександр Соколюк, вам дуже мудра підказка.Пацієнта (треки) в студію і спробуємо встановити "діагноз",бо то все лікування по телефону)).

Ну... 

Я не знаю, що казать.

Коли хтось не хоче, навіть спробувати програму..........

Тут, навіть лікування не допоможе.

 

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти