Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » KORG PA 80 !!! Варто чи ні?
KORG PA 80 !!! Варто чи ні?
Друзі привіт!. Хто може толком по хлопський пояснити різницю між ПА 50 і ПА 80?. Про збірку другого в Італії знаю,і про наявність харддиску і ССД памяті.а от є якась різниця в звучанні? Чи вартує даний інструмент своїх грошей ?(500-550 у.о).

корг ра50  6о 8о майже повністю одинакові по звучанню.але стилі з ра80 краще підходять до корга ра500!

 

80ка від 50 відрізняється присутністю HDD, деякими змінами зовнішнього вигляду, (кнопки, фейдери), клавіатура цікавіша (це немаловажливо), тай усе вродь... стилі ті самі вродь...

Різниця між Pa50  і PA80/Pa60:

•  програма Digital Drawbar
•   Установка Input 1/2
•  карти VHG1 Vocal/Guitar Processor Board
• установки  EC5
• установки порта TO HOST
• маршрутизація авдіовиходів

Пошукайте ПА 50 за 300 дол. 

На з економлені кошти дружині - шуба!

 

PA-50 через 2-3 роки активної експлуатації починає розсипатися. РА-80 за 20 років ще не бачив розсипаного)

Володимир, я на 50 ці відіграв (повторюся відіграв а не відмеблював), з 2010 року по листопад 2019, тобто без малого 10 років. Жодних проблем із механікою, мікриками, клавіатурою. Були проблеми із джойстиком (стандартна хвороба - ламалися провідники - ремонтується за 5 хв методом паяльника) . Як на мене це просто геніальна "робоча конячка", яка спроектована виробником під "спецназ" (лабухи, весілля, кабаки). Навіть зараз так стверджую, являючись власником pa3x ....

Ще додам, що 80-ка має можливість установки плати відеоінтерфейсу, також найголовніше ще два виходи 1 і 2 через які можна назначати окремі сигнали (якщо працювати на "живо" часто - це немаловажливо, адже можна туди виводити деякі доріжки із римтмашини, наприклад барабани з басом чи доріжки автоакомпонементу) 

Контроллер EC 5 -теж класна фіча - для "живограїв" добряче розв'язує руки, знаю з особистого досвіду. (єдина лажа що даний контролер зараз важко придбати, хоча якщо є бажання - нема проблеми).

Ну і найголовніше клавіатура - що найпріоритетніше в мінус 50 - ки (клавіатура там повна лажа в плані тактильності)

Особисто я б поміняв...

PA-50 через 2-3 роки активної експлуатації починає розсипатися. РА-80 за 20 років ще не бачив розсипаног

В мене за 13 років активної експлуатації одна поломка - джостік. Відривається дріт від джостіка. Припаяв за 10хв. Користувався фактично кожен день.

Клавіша надійна як танк.

80-ka це над надіна клавіатура тобто механічна(основна робоча частина) інструменту є зроблена на пружинах тому раджу па80 так як він є буже надійний.
Дякую за відгуки.А якщо сюди приділити ПА 500 ,це тей же 50-й в новій обгортці,чи шось цікавіше?. Просто є можливість в дуже хорошому стані взяти,дивитись вживо немає де,і не хочеться обпектися.

Ромко Тістик  Korg Pa 500 Musikant - рекомендую.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти