Головна сторінка » Список форумів » Опитування » Голосування на конкурсі
Голосування на конкурсі
Дуже цікава ситуація виходить, може чого не розумію. Зареєструвався на конкурс "Голос порталу 2020" а проголосувати за мене можуть лише зареєстровані користувачі? А навіщо їм це, тут всі "серйозні музиканти", хотів виставити посилання на голосування у фейсбук, а можливості проголосувати не зареєстрованим людям, немає, нащо тоді дурити людей? Чи це створено для того, щоб після конкурсу новим користувачам сайту, розсилати спам? Прошу пояснити, не розумію.

Вітання! У головній новині порталу написано для чого створено конкурс.

Витяг із цитати:

" Адже мета нашого інтернет конкурсу у першу чергу покращення професійного-рівня як для учасників так і для педагогів які приймають участь у конкурсі. "

Ще додамо від себе, - щоб підняти морально-стійкий дух, і дати людям відволіктися від негативу сьогодення.

Не зрозуміло в чому проблема? Хіба важко зареєструватися - це справа 1 хв. Навіть відео присутнє, де вказано поетапно як це зробити https://youtu.be/DG5MWkvDz3o На прикладі трійки лідерів, все таки наочно видно що, - для багатьох, це не є проблемою.

нащо тоді дурити людей?  - Ви подивіться уважно дату коли було залите відо з умовами конкурсу  https://youtu.be/GnGJq7PIvxE І зрозумієте вичерпно суть Вашого питання про "дурити людей"

Усі в рівних умовах, а ми бажаємо приєиних хвилюючих моментів і перемог. (Ще додамо, що це напевно єдиний на сьогодення захід, де є призовий фонд і немає вступних внесків).

Привіт! 

Від загального прослухав учасників. Гадаю було б правильно розділити на дві категорії: 

1) голосування відвідувачів сайту. 

2) анонімне журі. 

 

А як Ви вбачаєте "процедуру" анонімного жюрі?
Да дуже просто! В голосувані можуть брати участь люди, які на сайті ни менше скажім одного року! А так роблять дісятки регістрацій в день лиш для того що б проголосувати за .... ! ну зрозуміло! Скільки регістрацій за цих пару днів добавилось!???

Олександр Соколюк, а вчому бачити проблему? а чому власники сайту в такий спосіб не можуть збільшити кількість зареєстрованих користувачів і таким чином збільшити капіталізацію? Це що заборонено? це їхня приватна власність, вам не подобається, проходьте мимо))))

Можете заспівати у себе на фесбуку, чи в ютуб викладіть своє виконання (співаєте , до речі, на трієчку))),  просто не розумію претензій)))

Якщо буде подвійне оцінювання, то будуть і вовки ситі і вівці цілі.

Журі оцінює зі своєї точки зору, а кому це принципово і настільки важливо - реєструє 300 нових (фейкових) підписувачів, чим заодно і піднімає кількість підписувачав сайту. 

Бо в такій формі, цей конкурс не вселяє жодної довіри. Просто між собою піар. 

Це з розрахунком що конкурс має певну логічну мету. 

Пишу це як нейтральна людина... 

Щодо анонімного журі - це образно, на сайті різні люди. 

Вибрати незаангажованих і в той же час таки що розбираються в цьому і нехай вони виставляють оцінки. 

 

Пройшло два конкурсних дні і хочеться написати своє бачення зі сторони,бо не є лицем зацікавленим.1.Якщо ставилась мета,чи одна із задач,за рахунок конкурсу підняти рейтинг сайту шляхом сторонніх нових реєстрацій,то можна відмітити,що ця фішка діє)).Відомо,що в такий спосіб виграють молодші виконавці з величезною армією підтримки,бо кидається клич і молодь робить свою справу,про професіоналізм тут не йдеться абсолютно.2.Пропоную створити по ходу конкурсу незалежне професійне журі,яке б оцінювало по своєму,а в кінці,за результатами голосуючих і журі відібрати по пятірці фаворитів в кожній з категорій.3.Зробити другий етап,тобто кожен з п'яти учасників співає іншу пісню(але починає з певним плюсом балів,відносно зайнятого місця першого туру,наприклад 1 місце+10,2 місце+9 іт.д.або 1 місце+5,2 місце +4-ідея зрозуміла).4.Далі найцікавіше,це вже пан Богдан і пан Сергій помізкують,як краще.В другому турі зробити ліміт на кількість балів,наприклад максимально 300 голосуючих(балів підтримки) і все(умовно кажучи бо потрібно ще подумати скільки давати до голосування,можливо меньше,можливо більше),решта слово за журі,можливо трішечки інший формат,але гадаю ідея зрозуміла-не дати непрофесійним лівим голосам правити балом)).І ще одне,якщо хтось з п'ятірки відмовиться від подальших змагань,а такі я думаю теж можуть бути,бо відчують,що товариші вже не допоможуть,їх або замінять 6-7 місце,або ж можна і 4-кою дійти фінішу змагань,теж по обставинах.А можливо взагалі другу пісню запропонувати заспівати акапально,щоб не було нарікань,що мають лише одну пісню записану професійно чи напів професійно.Гадаю вб'ються відразу два зайці,які ви мене розумієте))і да,то можна запропонувати старшій віковій групі та дорослому вокалу. Ось такий шаблон пропоную,всі нюанси ще є час домислити і допрацювати.Якщо ні,то й ні,але хочеться більше професійності)).

Starujlabyh1962, цілком підтримую вашу думку і бачення цього конкурсу! Дуже цікаво спостерігати, як в одних людей голоси додаються поступово протягом дня, а в інших якимсь дивним чином буквально за пів годинки +50 (щоб не відставати від суперників), або вночі плюсуються голоси) напевно люди з іншого часового поясу голосують???? І також погоджусь з тим, що цікаво б було послухати акапельне виконанння або просто, щоб кожен заспівав повільну українську народну пісню (всі одну і ту саму) тобі б скоро розставились всі крапки над "і"))))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти