Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » YAMAHA PSR S710 чи па 80
YAMAHA PSR S710 чи па 80
Всім привіт! Порадьте будь ласка чи вартує міняти ямаху 710 на корг па 80 па 500
Порада одна, задавати на форумі можна такі питання виключно, щоб віднайти власників таких інструментів, і домовитись із ними щоб дали можливість прослухати. А тоді самі зробите вибір - "change or not change"))
Це справа звички і смаку, але на мою думку корг буде кращим і практичнішим. Але звичайно спочатку краще послухати щоб прийняти рішення.

Korg, - навіть не сумнівайтесь!!!

Ну, то суб'єктивне судження, але я б не міняв з двох причин:

1)Ра80 знайти в живому стані зараз навряд чи вдастся.

2)Ра500 має відчутно гірші набори барабанів, ніж s710.

P.S.Шоб зараз мене не причислили до коргоненависників: самограйка в мене таки KORG.

Привіт. Однозначно тут сказати неможливо, сам маю PA60 (вони усі ішли італійці, так як і PA80). Якістю звуку задоволений. Але, на мою думку технології не стоять на одному місці, тому скажемо двохрічна ямаха може звучати краще, ніж 15 річний корг. По можливостях 710 перескакує PA80, але по звучанню ці інструменти потрібно ставити на один апарат і слухати. По стилях і тембрально можна прописати любий інструмент. Взагалі назва KORG - говорить сама за себе і роками включає такі поняття, як якість і надійність ( не враховуймо якісь PA50 чи PA300 , чи взагалі китайські) Це моя особиста думка, можете не погоджуватися зі мною, але на коргах працюю мабуть останні 18 років і знаю, що це за інструменти.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти