Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Вплив пандемії коронавірусу на весільний сезон 2020 р.
Вплив пандемії коронавірусу на весільний сезон 2020 р.
Так є.. Травень -Червень - в топку. Здебільшого скасували, деякі перенесли. Але це все дурниця) Головне здоров'я, завше так не буде)))
Марина Полончак 26 Квітня 2020, о 13:26     Респект! Ну, або хвала. По-людськи.

Все, повна хана весіллям. Нєвєсти пузаті всі як одна, животи ростуть як на дріжжях, хоча добре ми знаємо на чому :) Відкладати не мають змоги. Сами винні. Завдатки залишаю.

У кого карантин,а в кого повним ходом "гірко", вчора мої дівчата поїхали дивитись залу і домовитись за декор, а там весілля повним ходом.

В наших краях люд потроху починає "повертатися до витоків", себто починають робити весілля на подвір'ях.Кому як, але мені таке до вподоби, чисто молодість згадати.

Підскажіть, то вже можна ОФІЦІЙНО проводити весілля чи ні? Бачу по фейбуку багато колег викидають пости з відновленням весільного сезону!

Я лабав вже весілля ,одне срібне весілля ,вчора проводи до Збройних Сил,і у нас бачу грають і хрестини і юбілеї( м.Гайворон,Кіровоградська обл), питав в кафе власницю, то немає заборони,тільки по часу до 23.00.

Є карантинні обмеження, але якщо робити захід згідно тих норм - то можна робити. Теж 18.07 - "розмочили" сезон. Весілля кейтерінг-типу, на аутдорі, якось так, хоча на львівщині багато закладів працюаало і у сам пік заборони, - можливо звідти і статистика....

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти