Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Вплив пандемії коронавірусу на весільний сезон 2020 р.
Вплив пандемії коронавірусу на весільний сезон 2020 р.

Шкода що нас мало в обговоренні. Народу на порталі багато, а в обговореннях переважно постояльці. Розумію, що це побачать небагато.

Отже... Відвідування весільних порталів справді впало в два рази. Причому з цієї половини (знову більше половини ) люди цікавляться корисними поради, а решту цікавиться послугами.

Є один портал, на якому музиканти не розуміють цього явища, і навпаки ввалюють більше коштів в рекламу в аукціон))) 4000 гривень в мертвий один місяць. Це потішно і сумно. За 4К можна було від 10К фоловерів мати в інстаграм)) Сумно, бо демотивує, коли бачиш як вкладаються кошти в повітря. Як мінім є ще три портали, які вже кращі по функціоналу, швидко розвиваються своїми силами, а тут з мільйонами прибутку і все на тому ж рівні. Доречі, я своїм зробив два місяці канікул. Березень-квітень можна не платити. Короче, Зараз ніхто нічого МАЙЖЕ не шукає, реклама стоїть на місці, бюджет як був так майже не зменшується.

 

Цитата: "На мою думку комбінація масонів шикарна"

Світова неминуча. Накал постійно росте, технології стрімко розвиваются. Це питання часу завтра чи через сотні років. Ера має бути змінена новою моделлю, наприклад Маск стверджує, що ми змушені будемо підкоритися інтелекту, або будемо знищені. Ми (люди) давно попали в капкан, в якому всі наші цінності ведуть нас до цього розвитку подій. І ще є інші неприємності старої моделі, які не дадуть нам нормально мирно пожити. Тут цікаве інтерв'ю

Завдатки віддаєте?
Якщо весілля скасовується повністю - то думаю варто повернути... хоча тема риторична, хто як працює і які у кого умови згідно договору. Якщо переноситься на дату яка приміром уже заброньована у вас - то тут явно вибір замовника, - тобто не вина підрядчика. (В цьому випадку треба уже діяти згідно ваших домовленостей чи договору) ми у такій ситуації не віддаємо.
Всим здоров'я!!! Що стосується завдатків то тут, мені здається просто, якщо відмовили клієнти не віддаємо, а якщо в результаті карантину то віддаєм, хоча тут більш, як на мене, питання людяності іміджу та місця де ти працюєш чи в що тобі потім це все вильється... Можливо хто як підкаже, карантин буде не вічно, що стосується цін на послуги, потрібно піднімати бо капець-капець фінансова ...опа після довготривалої паузи; знизити трохи йдучи клієнтам на уступки розуміючи що не тільки в мене фінансова ...опа; чи тримати на тому ж рівні що і до карантину !?!? Всим бажаю 36.6°
Відверто кажучи з Порталу Андрія (Весілля) - до нас іде багато клієнт-потоку,(я постійно моніторю ситуацію, проводячи опитування із замовником). Гірко "збарижилося" просто жах. Воно теж дає потік, але щоб на ті гроші які "вливає" туди весільний підрядчик- це жорстоко)) Я вже подумую собі чи варто вливати в рекламу на тому "гірко" такі кошти? Дійсно при правильній налаштованій рекламі у інсті - вихлоп буде не менший, а може й в рази більший (при тому бюджеті від 2000 до 3000 грн міс). Отож щиро закликаю колег подумати, (тим паче зараз) взагалі не варто туди "лити" кошти бо все стоїть мертвим вантажем!

В квітні якось весіль в мене нема... А от в травні 5... Сподіваюсь карантин сильно не продовжать бо буде капець.... І так відколи карантин ввели то ресторан закритий а це які не які а постійні замовлення... Туго короче....

В нас теж було 5, уже залишилось 3. "2"-травня взагалі скасували, а "9" травня перенесли на дату яка у нас заброньована. Стає схоже на те що травня взагалі не буде...

Так...ось і у нас перше весілля, яке було заплановане на 3 травня преноситься на вересень, далі думаю буде ще )) ... не виключаю, що й випускний можуть перенести або взагалі відмінити!

Не знаю, чи дзвонити до замовників (16, 24, 31 травня) - і самому пропонувати переносити дати на пізніші числа, чи поки чекати, нехай самі телефонують ... ??  Є якісь думки з цього приводу?

Найгірше те що завдатки всі пішли на рекламу і т.д тепер повертати виходить велика сума.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти