Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи можливий варіант підключчення апаратури?
Чи можливий варіант підключчення апаратури?

Та то музиканти, до зранку до обіду "адін,раз- раз, адін.А з обіду як заграли то дві неділі теля не можу в двір завести.    

Слав!))))) 1. Може ти не знаєш, но по селах давно вже й електрику провели, і телебаченя, ну це таке (тиж сам в такі дирі як і я живеш)))  2. Для зняття АЧХ достатьньо звукової карти, вимірювального мікрофона, і проги! (на рівні користувача) 3. Відео на вайбері я бачу то ти вже переглянув! То ти як обізнана людина знаєш, що він без проца просто згорить, (проц в усілку Park df 2804 DSP) З готового такого комплекта налаштування не змалюєш (можна з компа на проц, навпаки ні!!) А парк їх тримає під подушкою, і нікому не дає!!! Так що прикинь в селі й навчились і таке робити! Комлект рік в роботі, поки ондне задоволення, і скоро другий світ побаче!! 4. Тобі як треба зняти АЧХ, то без проблем!!!

І ще потрібна АКУСТИЧНА КАМЕРА для коректного зняття АЧХ,а не на подвір'ї під горіхом під гавкіт собак і крик дітей.

То тобі показав результат, нажаль процес не знімав (но наступний раз зніму) Доречі камери А ні Парк, А ні маг не має! То що вони фуфло випускають! (в тебе усілок парк, акустика маг) А моїх замірів для того що б правильно відсроїти проц, і правильно зшити саб і топ вистачає! А ти сам топи на впрошки пускаєш (еквалайзером в дині рулиш на око) а саби через стандартний крос в парку! то тобі виміри і т.п. і Нафіг непотрібні
Наприклад для програми Smaart не потрібно акустичних камер там є така функція якщо не помиляюсь називається конкурентність. Програма ігнорує посторонні звуки типу гавкіт собак та інше і аналізує тільки сигнал акустичної системи. Тому пане В'ячеслав рекомендую вам трішки почитати інформацію щодо звукоінженерії.

Цікаво почути якось може автора теми - то який є у вас результат ?

Чи це тепер новий спосіб підібрати голосову,а саме хто що напише і якого висновку більше буде там і правда!!??

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення.