Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи можливий варіант підключчення апаратури?
Чи можливий варіант підключчення апаратури?

Для якісного звуку треба розвести на два окремі підсилювачі і кросовер або процесор,фільтрами проблемно все відстроїти,я колись пробував,на різній потужності по різному звучить відносно низ-топ,але наука на місці не стоїть можливо у когось і вийде.

Тобто, підключити через кроссовер при наявності в колонках фільтрів?

Слав! Для якісного звуку й кросовер ні чого не допоможе!! Потрідно Проц! Там вже можна правильний розподіл між сабом і топом! Вибрати правильний вільтр (12 18 24 дцб. спад....) Зробити корекцію фази, (а вона буде необхідна) і.т.д. Но це вже зовсім інше пальто (зняти Ачх акустики) Тут людина не зовсім розуміє як в паралель топ саб, а ми її про Кросовери та проци!)))

Всі інші відповіді я зрозумів. Дякую!

  •  Топи:
  • DH-1K 1.5-Zoll Titan-Membran Kompressionstreiber
  • EVS-12K 12-Zoll Woofer
  • 94 dB SPL sensitivity, 124 dB max. SPL
  • 250 W Dauerbelastbarkeit, 1000 W Spitzenbelastbarkeit
  • 15 mm Sperrholz-Chassis
  • Lautsprechertyp: passiver PA-Fullrange-Lautsprecher
  • Impedanz: 8 Ohm
  • Leistung RMS: 500 Watt
  • Leistung Peak: 1000 Watt
  • Maximaler Schalldruckpegel SPL: 124 dB
  • Frequenzgang: 55-20000 Hz

 

Саби

EVS-18K 18-inch Woofer

  • 96 dB SPL sensitivity, 128 dB max. SPL
  • 400 W Dauerbelastbarkeit, 1600 W Spitzenbelastbarkeit
  • 15 mm Sperrholz-Chassis
  • Lautsprechertyp: passiver PA-Subwoofer
  • Impedanz: 8 Ohm
  • Leistung RMS: 400 Watt
  • Leistung Peak: 1600 Watt
  • Maximaler Schalldruckpegel SPL: 128 dB
  • Frequenzgang: 40-200 Hz
  • Abstrahlwinkel: Omnidirektional

Запитання поставив тому що маю топи 12". До них буду брати саби і підсилювач.

Чи не буде багато 18" саби? По ціні 15 і 18 однаково.

Для якісного звуку й кросовер ні чого не допоможе!! Потрідно Проц! Там вже можна правильний розподіл між сабом і топом!

Це весело!

А чому ПРАВИЛЬНИЙ розподіл можна зробити в проці, а в кросовері ні?

Підтримую думку Олександра оскільки кросовером ви не зведете саб-сателіт по фазі,що є дуже важливим у зшиванні системи в одне ціле.
Попробу дуже просто пояснити! 1. Знімаєте АЧХ акустики. 2. По графіках дивимось, на які чистоті робити розподіл і який тип фільтрів використати (це в кросовері правильно не зробете) 3. підключаєте акустику (саби топи, як має бути) і ще раз знімаєм АЧХ І в проці робим потрібну корекцію в тому й числі по фазі (на кросовері це не можливо)!! Ну коротко якось так!)))

Пане Олександр,розкажіть де Ви в себе селі ( як і на чому) знімаєте АЧХ і строїте графіки??? Я не розумію для чого ці "умні загони з децибелами"? Коли це все можна зробити просто і саме головне дешевше,просто взяти усілок парк з кросовером( або любий інший) і в пару до нього ще один усілок,по перше як вище писали забезпечить Вам дуже важливий запас на всякий сі- бемольний випадок коли вийде з ладу один підсилювач,  по друге це простіше з налаштуванням, в Вінниці є можливість підстроїти вмонтований кросовер під Ваші характеристики,бо на халтурі як почнете строїти графіки і виводити децибели може закінчитись не дуже смачно.

Буде як анекдоті." Куме, що  за гвалт у Вас на весіллі був?

Та то музиканти, до зранку до обіду "адін,раз- раз, адін.А з обіду як заграли то дві неділі теля не можу в двір завести.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти