Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Звукова карта
Звукова карта

Доброго вечора всім. Користуюсь пультом дінакорд 1000/3 мінусовки запускаю з ноута через usb на звукову карту яка вмонтована  в пульті- звучить не погано.  ПИТАННЯ- хто користується зовнішніми звуковими картами /в ціновому діапазоні 300-400дол./ відгукніться будь ласка хотів би порівняти чи в пульті вставлена достойна звукова чи простенька . маю можливість підїхати куди треба -протестуємо заради цікавості та можливості застосування буду вдячний за розуміння та співпрацю.

Можливо хтось використовує макбук як джерело відтворення фонограм мп3 відгукніться підкажіть чи краще звучання ніж з ноута  

Я використовую. Макбук у порівнянні з звичайним ноутом по звучанню - небо і земля. Вся справа в тому, що apple ставить якісні звукові карти в свої продукти. Будь то телефон, планшет чи ноут.
Усе залежить від якісного цап - ацп перетворювача, (в народі звукова карта), система apple, чи PC не має ніякого відношення до цього...

"кращ ніж з ноута"...

Дивлячись якого ноута. В мене був преміальний ноутбук тих часів Toshiba Satellite P300-220 Звук був ідеальний. Затримка 22мс при роботі із студією. Зараз вибір впав більше на потужність (швидкодію), в народі ігровий ноут ASUS Republic of Gamers. Девайс недешевий - звук кака. На фірмі хлопці хвалили саббуфер в ноутбуці, але не могли ніяк його продемонструвати.Поставили рідний драйвер, звук став чуть кращий, але після цих драйверів постійно активний компресор, якого ніде нема в налаштуваннях щоб виключити. Збоку є вихід на HDMI. Якщо законектитись по ньому, то телевізор чи будь-який інший девайс (в мене наприклад HD Video Capture) буде мати окремий звук із ще однієї звукової карти, яка встроєна окремим драйвером від відеокарти. З нею проблем жодних. Там ефекту компресії не чути. По якості звуку цей ноут не пробував на великих колонках, начебто дуже добре. Багато чого, як написав Богдан, залежиь від ЦАП-АЦП. Це рівноцінно як ми порівнюємо якість фото по мегапікселях, чим більше точок тим краще. А для звуку є лише одна шкала від 0 до 1. Чим більше вона рівномірно поділена, тим більше буде схожа до аналогу. В дешевших звукових картах хвиля не буде ідеально рівною. Якщо б ми могли зблизити і роздивитись фрагмент, то ми б побачили сходинки. Кожен такий гострий кут породжує додаткові синусоїдні хвилі. По звучанні це додасть більше різкості. Взагалі глухий звук це є ідеально рівна синусоїда. А ось Reso коли ми відкриваємо це накладання на цю ідеальну синусоїду сполук. І там десятки і наівть сотні того самого звуку тільки з різними вищими інтервалами: октава, квінта, знову пару октав... Здаєтсья ніби їх там нема, але коли в студії наглядно бавишся цим ефектом і бачиш спектр - вони там є. Власне дешеві карти просто не можуть дати ідеальний м'ягкий бас. В усьому іншому важко почути різницю, ОСОБЛИВО якщо ввалити пів кіля звуку на стіни від яких рікошетить в різні сторони))

Пане Андрій Дуже змістовне і якісне повідомленя????. Колись я обчитався москальських форумів про звуковухи, зібрав в себе які лиш міг (ну правда пару коришів зажали, ну це таке) так ось, слухали ми їх спочатку на студійних моніторах, потім на апараті якому працюєм! І прийшли до одного спільного висновку!! Це вихідний матеріал! Якщо він якісний, то із самого ноута гарно качає, а якщо матеріал не ахті, то й звуковухаха не допомагає!! На дорожчі зуковусі якість фонограми між якісними і не дуже сильно чується!! а зноута не так, зучать посередньо всі!!! Коротше, треба спершу якісний матеріал!!!

Згідний - wav формат в самий раз

Я мав на увазі, що штатна карта на борту  макбука буде звучати краще ніж штатна звукова  типу Реалтека в ноуті на Windows.

Звичайно, якщо взяти RME Babyface Pro або ж Motu UltraLite, які коштують майже як сам ноут, то якість звичайно буде не на користь штатної звукової))

Ну а щодо якісного матеріалу... то, на жаль, його мало. 

 

Я розумію що одна і та ж фонограма  яку запустити з ноута через звукову 24 bit-96 khz /в пульті дінакорд 1000/3/ і запустити з макбука туж фонограму через цю саму звукову то звук буде кращий з мака тому що початкове  джерело тут є кращим як на ноуті

muzon78, буде однаковим практично, якщо плеєри для відтворення звуку схожі по якості відтворення. Наприклад - Itunes в MacOS  та Foobar в Windows. 

Різниця буде саме у вбудованих штатних звукових картах.  Хоча, пробував на карті Edirol UA-25 запускати с двох таких плеерів - здалося ,що все таки на макбуці прозвучало трішки краще по НЧ та ВЧ.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення.