Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Мікшерний пульт (пасивний)
Мікшерний пульт (пасивний)

Маю мікшерний пульт PAudio PM - 6 FХ. Користуюсь ним вже років 14. Досі все працювало на 5. А от останній місяць почались проблеми, дружно почали відмирати, спочатку один мікрофонний вхід, далі через раз став працювати один з інструментальних входів. Розумію, - прийшов час відправляти його на заслужений відпочинок. Ревер в ньому гарний. Хотів купити такий же, а став шукати на просторах - а нема, знятий з виробництва. Хто що може порекомендувати. Вимоги до пульта: 2 мікрофонних та 2-3 інструментальних входи, ревер, 3-х полосний еквалайзер і, що важливо, регулятори не повзункові, а звичайні, поворотні. Гадаю, що повзункові роботи в умовах пилюка-волога-сонце-мороз = дуже швидко вийдуть з ладу.

Саш, якщо ти не консерватор по натурі, (а по твої розповіді то ти ним є)))) І тебе не лякають новаторства, то дивись сміливо на цифру!!!
Теж підтримую! Можна сміло розглядати з недорогої цифри Souuhdcraft uli чи Behringer x air 12. Купити тримач на тел. За 350 грн закріпити його до мікрофонної стійки, і мати все перед собою і тішитися))

Ну цікавий варіант перейти на цифру. Дивився, десь в районі до 10 000 на розетці. Еквалайзер 31-полосний ........... ееееееееееее... а як його налаштувати то стільки? Це ж мізками можна "поїхати". Тут зазвичай 3 полоси - низ, середина та верх - і щасливий, а тут 31-на.

 

Олександр, На розетці не варто дивитися, переплата дика! Тут є корситувач котрий торгує ними за значно дешевші ціни.

Тай 31 смуга використовується для точної філтрації АЧХ - тобто вилення небажаних артефактних (гул - свист тощо) частот. Там є норамльний параметричний еквалазер на 4 бенди - ним можна грубо і тонко відкорегувати вашу АЧХ мікрофону чи Мп3 фонграми . Загуліть як користуватися параметричним EQ  і буде Вам щастя... У мене на каналі навіть є огляд подібного девайсу...

https://www.minus.lviv.ua/blurb/mikshernyj-pult/S/82939 тут є непоганий варіант за ті гроші, буде вам зручніше і заичніше. Має фізичні крутиллки і фейдери https://www.minus.lviv.ua/blurb/mikshernyj-pult/S/55092

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти