Головна сторінка » Список форумів » Аранжування створення мінусових фонограм » Куплю оригінальні мінусовки: Катя Бойко - Ой під березою; SŁAWOMIR - Miłość та ін. (див. саму тему)
Куплю оригінальні мінусовки: Катя Бойко - Ой під березою; SŁAWOMIR - Miłość та ін. (див. саму тему)

* SŁAWOMIR - Miłość w Zakopanem

* Катя Бойко - Ой під березою

* Luiku - Карпатські Квіти

* Роман Скорпіон - Ти потрібна мені

* ТІК - Ендорфіни

* Полякова - Номер один

* Dzidzio - Моя любов

* Олег Винники - Тая Тай

* Сердючка - Харашо

Ціна "майже" немає значення). Відписувати в цій темі а також можна звертатися в повідомленнях!

* Мандри - Черевики

 

Добрий вечір. Ось все, що є з оригіналів даних артистів (багато чого вже злито за роки в сЄть):   КАТЯ БОЙКО: -Слобожанка -Земле моя -Україна, ти моя родина (студійний .flac) -Веселіться, люди (.flac) -Новий рік (.flac) -Українка молода -Мамо, я герой -Таночки -Квітка   РОМАН СКОРПІОН: - Закохався - Фата - Обійму     ТІК: -Веселі пісня -Гуляй народ -Сірожине пірожине -Ще не вмерла Україна -Для мами -Не цілуй (з І.Білик) -Баби -Білі троянди -Свєта -Алкоголізм -Вчителька   DZIDZIO: -3в1 -А я, а я -Ja cie kocham -Каділак -Павук -Сусіди -Мені повезло -Я і сара -Марсік -Птахоподібна -Старий рік минає -Дас іст гуд фантастіш -Ха-ха-ха -Ялта -Я їду до мами -Розлук не буде (з І.Попович) -Василина (з І.Попович)   М. Хома: -Мені не спиться -Наречена (без бек)  

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти