Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Мікшерні пульти Midas MR12 чи Behringer XR12 чи Soundcraft Ui-12
Мікшерні пульти Midas MR12 чи Behringer XR12 чи Soundcraft Ui-12

Йосип Климів якщо ви цікавитись якістю преампів, значить вас цікавить хороший звук.

В цьому ціновому діапазоні його немає і бути не може! 

Я в свій час примірявся до Midas M32. Звук - повний шлак! не кажучи про дешевші моделі.

В них є портативність і доступна ціна, звук є за значно більші гроші.

Звук в цифрових пультах починається з 5-6 тис $.

А те що за 500 чи1000, то для шкільної лінійки і якість преампів тут як мертвому припарка!

Йосип Климів якщо ви цікавитись якістю преампів, значить вас цікавить хороший звук.

В цьому ціновому діапазоні його немає і бути не може! 

Я в свій час примірявся до Midas M32. Звук - повний шлак! не кажучи про дешевші моделі.

В них є портативність і доступна ціна, звук є за значно більші гроші.

Звук в цифрових пультах починається з 5-6 тис $.

А те що за 500 чи1000, то для шкільної лінійки і якість преампів тут як мертвому припарка!

 

Для чого Ви народ розчаровуєте, вони реально вірять, що ті цифрові пульти по 400 дол. взувають всі аналогові пульти, бо там крутілок багато.

Прошу вибачення в пана Модератора, но місцями цей бред читати не можна! Пане PATE Судячи вашій логіці, то дружина яка не має статус міс Україна, це прибиральниця, а от міс всесвіт то це да круто!)) Цифровий пульт в суму 300-400$ звучать краще ніж їх аналогові брати цієї ціньової катигорії. І за це бабло на цей час кращого поки не має!
І ще добавлю, звук починається не з 5-6 тис.$ А з рота й рук, но не зноутів! Ато попишуть на сдудіях, попідтягують вокал, відео знімуть, Все проморолик готов. А в живу почуєш то вуха ломить!! КАЗАВ КОЛИСЬ МІЙ ВЧИТЕЛЬ В МУЗШКОЛІ "ЗАПОМНИ ХОРОШИЙ МУЗИКАНТ БУДЕ ГРАТИ НА ПАРШИВІЙ ГАРМОШЦІ, І ЙГО БУДУЛЬ ЛЮДИ З ЗАДОВОЛЕННЯМ СЛУХАТИ!! А БЕЗДАРЮ ДАЙ СКРИПКУ СТРАДІВАЛІ І НЕСТАНЕ ВІ ТАЛАНОВИТИМ МУЗИКАНТОМ!!! от тепер яці слова як ні коли розумію (пульти за 5тис.$) А ще потрібно вміти грати й співати що б тим пультам було що обробляти!

Може розчарую, але хороший музикант не буде грати на паршивій гармошці, тому що хороший музикант заробить собі на нормальну гармошку і буде поважати себе і інших.

А музикант який не може заробити собі на гармошку, то не музикант. Думайте.

Та ну!?? Ви в якому світі дивете?? Сільки дерма по барах за хорошим апаратом сидить (прошу не сприймати як персунальну образу) А скільки таоантів по площах грають на чому попало!?? Скільки гамна в телеекранах і на проф сцені, а скільки талантів по барах на кусок хліба заробляють! Візьміть лише наші так звані талант шоу (фактори, голоси...) Скількох талантів на пні зарубують, а гамно в фінал тягнуть! Тиждень тому відвідав день міста , де виступав один з переможців Фактора (імя з правил етикету неназиваю) так заспівав 9 пісень, і всі чужі (монатік ласковий май..) і ніодної свої! А пихи і звепхності на сцені як син кіркорова мокші. Така реальність нашого світу! Не згадаю чії слова, талант завжди бідний і голодний!

Я так дивлюсь що тут, дуже багато професорів, з закрученими пальцями. Всім щиро дякую за порівняння пультів, за розмову, а особливо Олександру Соколюку.

Я замовив пульт  midas mr12, як попробую відпишусь (може не розчаруюсь). Дякую всьім.

 

Олександр Соколюк, логіка у мене проста і зрозуміла.  Дружина це та, яку ви ЛЮБИТЕ незалежно від статусу.

Про рот і руки ми не обговорювали, тільки про пульти! 

Тепер пояснюю для тих хто в танку.

Основне, що НАЙБІЛЬШЕ впливає на якість звуку в цифровому пульті це якість АЦП/ЦАП.

Аналоговий сигнал від РОТА І РУК конвертується в цифру, обробляється софтом і знову конвертується в аналог.

АЦП/ЦАП це по простому звукова карта. Подивіться скільки коштує якісна карта на 8-12 входів/виходів?!!

https://www.prodj.com.ua/sound-cards/number-of-inputs:8:10:12;number-of-outputs:8:10:12/

Уже дорожче за 400-500$. А де все решта? 

Йосип Климів, вам успіху. 

Через те, що багато професорів, незалежно з якими пальцями, може щось мудре скажуть?!!!

 

талант завжди бідний і голодний!

Таланти бувають різні!

Ще бувають тупі і самовпевнені!)))))

Вітаю з покупкою. Як правило потім всі відписуються в розділі куплю/ продам.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти