Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Супорт - підтримка для користувачів порталу minus.lviv.ua
Супорт - підтримка для користувачів порталу minus.lviv.ua

Усі побажання, запитання а також проблеми які портебують негайного вирішення і втручання адміністрації - будь-ласка залишайте у дану поштову скриньку minuslviv@gmail.com

або до мене у приват месенджер. Надсилаючи лист в обов'язковому порядку вкажіть:

1. Суть проблеми

2. Активні посилання на спірні моменти (конфліктні ситуації, тощо)

3. Посилання на Ваш профіль (порталу minus.lviv)

4. Ваш контактний E-mail

5. Посилання на профіль соцмережі Fb, Instagram, ( за бажанням, необов'язково але це може пришвидшити процес супорт підтримки для зворотнього звязку) 

6. Якщо Ви помітили глобальний збій у роботі порталу, чи присутні підозри на взлом профілю чи шахрайство тощо, - для оперативного реагування сповістсть по номеру тел 067 67 07 465 

7.  Група у ФБ https://www.facebook.com/groups/minuslviv/

Увага! Дзвонити виключно у випадку форс-мажорної ситуації яка описана вище у п. 6 усі інші ситуації на кшталт "Він мене послав - забаньте його" або "В мене шось тут не заходить" - відповідь буде відповідною і номер буде в чорному списку! 

Усім дякуємо за розуміння, приємного користування просторами порталу "Українські мінусовки"

Шановні користувачі! Є прблеми із сервісом-доменом провайдера ukr.net. Прохання не реєструвати на дану пошту профілі. Цей провайдер блокує автоматичний месендж із подальшими інструкціями що до активації Вашого профілю!

Тема закрита, Ви не можете залишати тут повідомлення.