Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Пропоную змінити чи доповнити.
Пропоную змінити чи доповнити.

Доброго дня. Можливо вже піднімалося таке питання, (я не читав всієї теми) в розділі "купи-продай" було б добре зробити кнопку "підняти тему", а то приходиться по декілька разів писати одне і те ж оголошення.

А також, я вже про це писав, щоб посилання відкривалися в новому вікні

Також, дуже важко відсліджувати коментарі до мінусовок. Було б непогано якщо б була підписка на емайл.

Я так зрозумів що в цю тему ніхто вже не заглядає. Модераторам навіть не цікаво (суджу по коментарях, точніше по їх відсутності) що пропонують користувачі......

Руслане! Звідки такі думки? Ти ж сам бачиш що більшість побажань та пропозицій з часом реалізовуються на сайті. А модератори жодного впливу на це не мають - над напрямком розвитку сайту працюємо я та Андрій (програміст). Ми постійно отримуємо велику кількість пропозицій та зауважень на електронку на форум та в приватні повідомлення, відсіюємо, систематизуємо, оцінюємо та додаємо зміни у нових релізах. ҐКожного разу писати на форум - "ми бачимо" чи "ми прочитали"? Так, можливо зміни відбувається не так швидко як часом хочеться, але зміни повинні бути поміркованими та зваженими. Дивно чути від тебе, людини котру я дуже поважаю і важаю своїм хорошим другом, такі слова.

Руслан! По-перше, придивись уважніше, на попередній сторінці 4 коментаря модераторів, два моїх і два Назара. Це що стосується коментарів модераторів загалом. А по-друге, слід розуміти, функції і обов'язки модераторів. Чомусь регулярно виникають претензії до модераторів, а ніхто не потрудився почитати хоча б Вікіпедію:

====================================================================

Модера́тор (лат. moderorзменшую, стримую) — користувач, який має ширші права порівняно із звичайними користувачами на суспільних інтернет-ресурсах (чатах, форумах, ехоконференція), зокрема хоча б одне з прав:

  • право стирати чужі повідомлення;
  • право редагувати чужі повідомлення;
  • право видаляти сторінки користувачів;
  • обмежувати користувачів в правах редагування та перегляду сайту (банити).

Точний перелік повноважень і обов'язків модератора на кожному сайті свій. Найчастіше модератор відповідає за дотримання користувачами правил сайту.

====================================================================

Таким чином, модератор на цьому сайті як і на інших має право редагувати твій пост, видалити твій пост і забанити тебе. Якої дії від модератора ти чекаєш?

Рішення по функціоналу сайту приймаються Метельським, модератори мають такий самий вплив на функціонал як і інші користувачі.

Пане Роман, я жодним чином не хотів образити Вас, чи сайт загалом. Просто, в деяких темах модератори відписують чи потрібно чи не потрібно, а ця тема, на мою думку, дуже важлива. Ось поки набираю це повідомлення, бачу що хтось вже відписався. Я ж просто звернув увагу що нема обговорення даної пропозиції. А Ви на мене з претензіями......

Що скажете на рахунок функції зміни тональності і темпу на сайті в режимі онлайн? Чи є така технічна можливість? Щось мені підказує, що це для багатьох  пригодилось б!

Кому б пригодилось міняти темп я не знаю:) Щодо зміни тональності - згоден, але ж ти сам знаєш, що якісно то робити можна лише з використанням спеціального програмного забезпечення, і то "на трішки". А в режимі "он-лайн" використовується звичайний флеш-плеєр, який вміє тільки грати або не грати:) Про інші я не чув.


Часом буває і потреба зміни темпу,(я в більшості випадків пришвидшую), на рахунок неякісних фонограм, - ні темп, ні зміна тональності не допоможе,допоможе лише Delete! А в жирних фанерах добре міняється темп і транспонується на невеликі інтервали! Добре було би це робити відразу при скачуванні мінуса! Це всього-навсього моя думка, але для розвитку сайту це, принаймні не зашкодило б! Інше питання,- технічна можливість даної пропозиції!

Ага, а ще якби ті "ускорєно-опущені" фанери мали кнопку "ускорєного сбора парнаса" при їх виконанні то сайт був би єдиним відвідуваним усіма лабухами України!!! =))). 

Пліізззз..... Не раз просив і не я один... Зробіть же можливість підняття теми в Купівлі/Продажу. А то як інваліди лазимо по всім сторінкам.

Тема закрита, Ви не можете залишати тут повідомлення.