Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Пропоную змінити чи доповнити.
Пропоную змінити чи доповнити.

Друзі!

Ми уважно читаємо всі ваші повідомлення. Справа в тому що зараз готується новий великий пакет оновлень порталу. Ці оновлення можна буде побачити ближче до вересня. Ми уважно вивчаємо всі ваші пропозиції, зауваження та побажання.

З повагою,

Роман Метельський

Супер хлопці, молодці. Честь Вам і хвала за Вашу роботу і увагу!

Друге. До розділів

Мінусовки
Партнери
Чат
Форум
  можна додати ще

Музичний софт   повірте, і в мене, і в людей є чим поділитись цікавим!

 

Статті будь ласка, але ВАРЕЗУ не буде, чи вам надоїв сайт?

Абсолютно згоден. Крім того, є відповідні теми в форумі про ПЗ.

Роман Метельський Тема має відстояти мінімум 90 днів

і ще, доречно зробити на форумі цитування, а то не зручно копіпастити

Пропоную щоб міді і ноти, завантажені на сервер, відображалися одним рядком, тобто кількістю. Наприклад: число місяць міді додано - 10 нот додано - 50 ...а далі аудіо Деколи міді і ноти забивають те аудіо, а грузити не одинаково. Або видовжити форму доданих файлів за день сьогоднішній і попередній. Можна просто зробити три рубрики, і хай кожен іде куди йому треба!!!
Я пропоную створити тему у форумі "Додатки до синтезаторів" або щось накшталт того, так як багато людей пишуть прохання помогти з пошуком стилів до тих чи інших синтезаторів, і ця тема буквально чи не в кожному другому розділі на форумі. Я думаю це не погана ідея.

Чого тоді не створите таку тему?

Прошу вибачення за втручання, та, на мою думку, треба надати можливість користувачам порталу самостійно очищати смітник своєї поштової скрині.
(Або щоб вилучені в смітник повідомлення видалялись автоматично через певний проміжок часу.)
Я так зрозумів, що поки що є можливість із смітника лише відновлювати видалені повідомлення.
 Ігор

зручно зробили окрему тему "Куплю-продам", але у вказаних оголошеннях інформація про того хто додав його ЗАКРИВАЄ частину слів, в основному марку та модель того, що продається. це незручно. підкорегуйте це.

Тема закрита, Ви не можете залишати тут повідомлення.