Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Допоможіть поєднати!
Допоможіть поєднати!

Роз"ясніть будь-ласка шановні колеги, як правильно поєднати активний саб та пасивні топи. Пульт Ален-хіт ZED 10 FX, Підсилювач 2sc 3051HD, Сабвуфер MAG N S15A

Які потрібні прилади, комутація, можливо якась особлива розпайка роз"ємів?

Дякую небайдужим!

1 Варіант - через моніторний вихід - зручно, круцькою монітору можете додавати рівень сигналу сабу. (комутація "тюльпани" RCA - з пульта - вхід у саб XLR симетрична розпайка))

2 варіант - через аукс вихід - зручно тим, що можете посилати (або не посилати), сигнал з різних входів (мікрофони скажімо можна не посилати і тд.). Незручність може бути у випадку підключення стороннього девайсу у вигляді ревербератора (для прикладу). (комутація "джек" TRS - з пульта - у саб XLR. звісно усе з симетричною розпайкою)

3 варіант - через гніздо Phones для вушного моніторингу (комутація "джек" TRS - з пульта - вхід у саб XLR симетрична розпайка)

Який варіант Вам до вподоби - цей і вибирайте.

Другий варіант відпадає. Через аукс запідключений лексікон МРХ 500.

Виходить варіанти тільки через додаткову крутілку. Тобто раз відстроїв баланс між топами та сабом і все. А я думав треба якийсь кросовер чи ще якусь подібну апаратурку.

А як же частоти розподіляти? Чи там все буде гуд?

 

Кросовер був би доцільніший з пасивним сабом. А так Ви можете "кросовити" хіба топи відфільтровуючи від 150 Гц весь низ АЧХ. Саб Ваш, теж теоретично мав би мати фільтри HP відрізні від 150-250 Гц ...

Якщо топи "12" то можна і не фільтрувати НЧ?

Теоретично так! Але все треба слухати! Сабвуфер Ваш має ДСП процесор здається, Якщо там він є - то налаштувань в ньому купа що до фільтрації самого саба! А топи треба слухати як вони паруються з ним. Важко щось коментувати не чувши на "живо"

Я так зрозумів, що золотого правила не існує.

І ще таке питання. Коли додати гучності мікрофону чи мп3,  на моніторну лінію так само як і на основний вихід додається сигнал?

Треба уважно оглянути Ваш пульт яка в нього маршрутизація сигнадів! Там може бути кнопочка POST - означає після фейдера (тобто що крутите на каналі то й маєте на моніторній шині) або PRE - означає перед фейдером ( тобто ручка фейдера не реагує на моніторний вихід -якщо говорити українською). Уважно почитайте мануал, або огляньте візуально Ваш пульт - думаю розберетеся. 

Нажаль нема кнопок POST і PRE. Мануал перелапатив, є кнопка Record Включает сигнал в отдельную стерео шину записи.Регуляторы Pan и Level влияют на сигнал Record, а сигнал Mix L-R остается независимым.

Можливо це воно. В любому випадку треба і пробувати і читати паралельно.

Щиро дякую за допомогу.

Можливо ще хтось хоче додати до теми, - запрошую.

Саб Ваш, теж теоретично мав би мати фільтри HP відрізні від 150-250 Гц

-Я особисто не чув і в очі не бачив MAG N S15A, але судячи з опису сабвувера він вже відфільтрований 40-300 Гц пишуть в характеристиках. Тим більше, як написав Богдан якщо він має ДСП процесор то там дійсно повина бути купа налаштувань. Нажаль детального опису ДСП  я на офіційному сайті не побачив.

Якщо топи "12" то можна і не фільтрувати НЧ?

-Можна і не фільтрувати, але бажано. Навіщо гріти катушку динаміків частотами від яких мало користі нижче 150-200 Гц. Дійсно тут потрібно все слухати як саб зростається с топами. В активних топах, нема питань така кнопка як правило є завжди.

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти