Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » MAG N S15A (1шт.) чи MAG Z S15A (2шт.)
MAG N S15A (1шт.) чи MAG Z S15A (2шт.)

Потрібна відповідь знатоків на такі питання! Чи обов"язково сабвуфера повинні працювати в парі? Чи можливо замінити пару сабів одним вдвічі потужнішим не втрачаючи якості?

https://magstore.ua/ns15a (1шт.)  чи   https://magstore.ua/z-s15a (2шт.) ?

http://forum.plus-msk.ru/showthread.php?t=165058

Можна так зробити, коли позволяє приміщення, (невеликих розмірів), в парі з 12 -тими топами можна спарувати 18 саб. Якщо у Вас топи 15 і саб 15 чи навіть 18 - ефекту не буде очікуваного! Радив би не економити (ціна питання, габарити, вантажоперевезення) по саунду однозначно програєте, навіть в плані провалу низьких частот по ділянках залу!

Бедзю Іванишин, 15 топи будуть не завжди ( ще 1 рік максимум ) ;)

"Якщо у Вас топи 15 і саб 15 чи навіть 18 - ефекту не буде очікуваного" - маєте на увазі по одному сабвуферу ефекту не буде?

А якщо два 15?

Тут питання не настільки до топів, а ефекту від двух 15 сабвуферів чи одного 18 з тими параметрами, що тут : http://forum.plus-msk.ru/showthread.php?t=165058

Ну, я Вам назвав ідеальне збалансоване співвідношення саб-топ (12 -18) це якщо 2 топи і один саб. Можна абсолютно нормально давати раду зі звуком комплектом 15 - 18, або в гіршому випадку 15 - 15 - але при умові що буде 2 саби. Мали змогу працювати варіантом 15 - 15 на сторону 2 саби, чесно кажучи йде артефакт по низу від топу, хіба фільтрувати топ в ідеалі. Я б розглядав варіант 15 топ і 18 саб (по 2 звісно) Біда в тому що тоді в ідеалі тре фільтрувати топ від 150 - 200 Гц який тоді сенс в 15 топах? Тому я й кажу що ідеальне поєднання це 12 топ і 18 саб! Все інше що на 15 дюймах мало б працювати по одному м малих інсталяціях без сабів. Якось так. Звичайно це imxo моя точка зору яка вже дещо попробувала...

Повністю згоден з тми що написав Богдан .

Тут однозначно на питання автора теми відповісти не можна, треба розглядати індивідуально умови такого використання. Звичайно один саб замість 2-х це завжди компроміс. Топи при інсталяції вже не зможете широко розвести один відносно другого і надійність комплекту менша.  Мав в користуванні саб на  B&C 15TBX 1кВт з 12-тими топами QSC К12. Так вони його задавлювали так що його і не було чути. Я б не радив дивитись на цифри потужності. Я вже не памятаю, але хтось давав пораду при формуванні звукового комплекту відштовхуватись від сабів. Ммоя думка що це вірний спосіб. Маєте два 18 саби, підбираєте топи 12-15, маєте оди 18 саб, тоді два 12 топи будуть доречні. Я вже повторюю те що написав Богдан. По темі,  моє imxo це 2 саби.

Вибачте мене, я зелений лабух. Але чим далі в ліс, тим товстіші партизани(гумор)! Ще трішки і я почну будувати в голові лінійні масиви.  Два топа QSC K12 ставлять на коліна сабвуфер з файним динаміком. Можливо я не в тому напрямку їду? Головна моя проблема в тому, що мені не вистачає гучності та тиску коли я попадаю на відкриті майданчики. Та може мені продати свої топи 2 по 250Вт. ("15") разом з підсилювачем, добавити 1000 долярів та купити два активних RCF по 700Вт. чи щось подібне і на цьому ВСЕ? Що я маю викинути штуку баксів на саби і без толку.

Доречі щиро дякую всім хто приєднався до бесіди!!! Тому що я вже накупував різного барахла за своє життя без поради досвідченіших. Звісно всі поради обмірковую та аналізую, тому що на заборі теж пишуть :-)

 Ще трішки і я почну будувати в голові лінійні масиви

Повірте мені, ми так і зробили чер багато років прослуховуючи і працюючи на різній акустиці (в тому числі і на Dynacord d15/3? d12/a ) купили ось цей комплект і маємо щастя - http://parkaudio.ua/active_sets/duplex-set/

 Два топа QSC K12 ставлять на коліна сабвуфер з файним динаміком

Повірте мені, це все субєктивно, усе треба слухати і рівняти, і мій сет від Парку теж субєктивно! Він для нашої команди підходить ідеально - комусь може ні...

Можливо я не в тому напрямку їду? 

Все вірно йдете! Правильний напрямок! Пошук істини і компромісу!

що мені не вистачає гучності та тиску коли я попадаю на відкриті майданчики

Відкриті майданчики - це у першу чергу брак НИЗУ! Топи RCF вам глобальної погоди не зіграють на "Аут дорі" Я б добрав  2 суби на 15 а ще краще на 18 і буде Вам щастя! Але знову таки повторюсь - це моя особиста думка! Усе треба слухати і зрівнювати!

 

Пане __Bond_ Ви краще б вказали до яких саме топів Вам потрібні саби, а вже потім знаючі люди будуть мати змогу порадити щось конкретне. Бо виходить так що без жодної інформації Ви хочете отримати пораду.
Ви вказали що на повітрі Вам не вистачає гучності від Ваших двох топів по 250Вт. Але 250Вт це "ні про що", гучність залежить не від Ватт а від звукового тиску, який, в свою чергу, і є гучністю, а звуковий тиск береться від чутливості динаміків. В мене є колонки EV всього лише 200Вт 15", але мають чутливість 102,7dB, то 600ватного мага поряд з ними просто не чути. Так вони, на своїх 200Вт, просять саби не меньше ніж по 1000Вт з чутливістю від 98dB. 
Два активних RCF по 700Вт на вулиці Вас не спасуть. Відкритий простір, майданчик, потребує сабів, і чим більший майданчик - тим більше. Тому що низькі частоти в повітрі мають властивість розчинятися. А тепер давайте, приблизно, порахуємо: саб повинен бути, як мінімум, в ДВА рази потужнішим за топ. Тому для топів 700Вт потрібні саби, ЯК МІНІМУМ, 1400вт, це без врахування чутливості топів та сабів... А це вже не дуже й дешево...

Тому краще вкажіть які у Вас топи і буде легше дати пораду.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти