Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Korg PA 60, проблема.
Korg PA 60, проблема.

Всім доброго здоров'я. Прошу поради чи консультації. Є проблема із РА60 наступного характеру: перестав працювати слайдер (повзунок) гучності автоакомпонементу. Але свої функції "він передав" регулятору балансу секвенсорів (горизонтальний під дисплеєм). Тепер регулятор балансу в режимі автоакомпонементу регулює гучність автоакомпонементу (гучність збільшується при пересуванні регулятора у праву сторону). У режимі секвенсора баланс працює нормально. Проблема виникла сама по собі, інструментом користуюся тільки я, не падав, не намокав і т.д. У такому стані я уже до нього пристосувався, але так бути не повинно. Можливо проблема із прошивкою? Усі інші функції працюють повністю.  Буду вдячний за будь-яку інформацію.    Дякую. З повагою.

Ну якщо не проблема переставити ОС версію, то думаю з того треба починати.  Ще рекомендую подивитись в глобал, можливо там щось переключено...

Дякую. У Global призначення меє тільки правий регулятор. Я уже перевіряв, ніби то все у порядку. Поки що також думаю що щось із ОС.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти