Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » колонки бейма Top 151 sm
колонки бейма Top 151 sm

Трошки порушу правила сайту-https://www.olx.ua/obyavlenie/prodam-kolonki-beyma-IDll4KU.html#ea042de42c 

 

Повірте Магнум проти Бейми небо і земля.

Я бачив ці колонки звонив ну в відповіть тільки автовідповідач. Відписався на почту говорить усе рідне колонки не розбирав. Хотілось взнати скільки їм від роду.

тому що я пускаю саб і топ на один канал через фільтр

 

Це що звук іде на саб а потім проходить через фільтр на топ .   То через фільтр в сабі втрачається 25% звуку.

 

https://www.olx.ua/obyavlenie/prodam-kolonki-beyma-IDll4KU.html#ea042de42c  такої модифікації в бейми нема гугл нічого не знаходить

В мене саби і топи 8ом, В топах стоїть фільтр який розділяє звук на вч, сч, та вихід на саб виведений на 2 спікон в сабах стоїть катушка для зрізу високих та середини. Коли підключаю все разом получається як трох полоска низ середина верх. Одна проблема сч динамік від мага він слабенький і тому приймає на себе увесь удар. Потрібно ставити динамік щоб був десь 400- 500 ват.

Цим колонкам десь біля 10-15 років і вага однієї десь біля 40кг. Але 10 чи 15 років це не показник. Треба включати і слухати і також подивитись на динаміки в якому вони стані. Як що все гуд то ці колонки можуть грати ще довго. І між іншим там пише що 400W- AES.  Це не RMS. Це давно так в Німечині писалась потужність. А 400Wat AES  то в теперішніх в RMS буде десь біля 500 ват реальних.  Я цим цікавився тому що у мене на колонках Zeck також пише 400W AES. Це хороша потужність.

Дозвонивя я до продавця. Колонки були куплені в 2010році  новими . В мого знайомого також Бейми 700 ватні говорить що багато працював ними на морі в Сімферополі де сирость ітд. але колонки працюють як часи так вже років 12 . Хоч казали що ці динаміки бояться влаги.

Були би хороші- не продавались би !!!

petrovith_15  Викинь ти ці фільтри до сусіда в огород, пускай тільки на ВЧ тай буде все гаразд і звуком будеш задоволений (якщо правильні корпуса).  

А як же потужність динаміків низові 18 500 ват а середина 350 вини ж підуть в розрив.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти