Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » колонки бейма Top 151 sm
колонки бейма Top 151 sm

Ну я їх ще некупив поїду послухаю подивлюс та зроблю висновки. Алекро войси  самі лучші вважаються але ними ринок забитий люди щось продають щось краще купляють.

Одна проблема сч динамік від мага він слабенький і тому приймає на себе увесь удар.

якби то був якийсь комплект фірмової апаратури то я би не здивувався,   я вам скажу що це повна лажа.

Має бути принаймі два підсилювача на саби і на топи. І хочаб якийсь 2 полосний кросовер а ще краще щось на зразок DBX драйврека щоби можна було то всьо повирівнювати.

І не можна пускати ті частоти на динаміки які їх не видають навіть якщо то верхні частоти для суба бо виникають спотворення через які горять динаміки. Також звук стає дуже брудний.

 

Нiкого не слухай. Зроби так як я собi зробив, i будеш задоволений.

Я би поміняв свого парка s 2 на парк 700 два по350 ппи 8 омах та модуль парковський 700 з саба активного бачив у хлопців так зробили звук скажу вам бомба низи чікі насищені і без кросоверів . А дбх я вже собі заказав десь завтра заберу все підключу і провіру.

А низа по скільки вт ваші?

 

Петрович,якщо Вы говорите про парк, то вибачте,який нахрен там звук... Я зрозумiв, що парки синього кольору.Так? Якщо так, то це бюджетнi варiанти якi не звучали, не звучать i не звучатиму нiколи. Знаю, перевiряли!!! А що до динамiкa, то мае бути,наприклад, МАГ з катушкою RSF, ящик ,,куб,, або рупор,-це на низа, далi все як звичайно. Тодiвам буде й звук ,та забудите Ви хлопцi за динакорди якi курять далеко, далеко. Динакорда я теж чув!!! Був в захватi вiд нього. Но те що звучить в кума- то динакорд то е лайно!!! Нiкого не хочу образити, но це так!!!

Но те що звучить в кума- то динакорд то е лайно!!! Нiкого не хочу образити, но це так!!!

 Вадим , а  у кума в якій палаті ви це чули ??? Для вас,  напевно , нема різниці чи то  COBRA, SRC ,SRX, CL ...  чи то  серія  A-line  ,

  в якої від дінакорда залишилась  одна тільки лейба .

Спираючись на вище вами ізложенноє - настійливо рекомендую  кілька раз (так як симптоматика говорить , що все  дуже запущене і  задав-ай-не-не ...) ,

пЕРЕЧиТАти    аНЕКДОТ  ПРО кАРУЗО  

Елетровойси це класні динаміки і гарно звучать, Просто люди продають бо самі не знають  що вони хочуть, Динаміки Electro voice ніколи не робились більше як 200 або 400 ват, а наші люди зараз хочуть набагато більше, Хоча б 800 а може і з 1000 ват на один динамік. Це трішки перебір, Хватає і тих 400ват але реальних а не видуманих 1000 ват а там би було  хочаб тих 400, Ну  то би було дуже добре. Я колись грав на Войсах, Навіть дуже класні динаміки. Звучать дуже мягко і виразно.

Шлапаки, ,тобто істинні цінителі правдивого звуку,, судять по тому популярному  , бюджетому EV (еміненсовська штамповка) ,який не має ніякого відношення  до старого і славного електровойса..

А той , що ходить по руках правдивий войс  EVX, DLX , S ,DLW ,ST, BFH ,  EVM-ельки, бешки  і т.д   здебільшого  мотаний-перемотаний , а бо ж ще краще - з новими  красівими дифузорами , поміняними відомими і модними мастєрами ( не будем називати   імен) ... звучить  ідентично шо  їх новий дифузор ,шо нятягнута газєта 

 petrovith_15   кажИ жи всі продают   Алекро войси   і купляють шось ліпше ... а шо  ліпше ??? ... і як зара модно казати , пліз в студію з графіками і замєрами  

Войсовскі голосники ставили ренкус хайнц (в штатах були покруче самого EV),  апогей ,пас , клотц ,  нєбєзізвєстний всім  дінакорд в кращих своїх серіях і т.д ...  

"ринок забитий" ,  "всі продают" -  ви хоть здогадуєтесь чим він забитий ? 

Низові динаміки в мене по 500 ват. А підсилювач не синій а чорний S 2 . Я їх не часто здибав ось нидавно на ринку здибав підсилювач теж парк S 3 в мене 1800 а той 2400 ват. А ще купив одну цікаву штуку DBX GOreck .Звук помінявся зразу виставляєш під будь яке приміщення, класна штука.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти