Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Korg pa 50 або Roland E-50
Korg pa 50 або Roland E-50

А як що до протистояння, вище сказаних моделей і Roland gv-8 v2??Найбільше, мене цікавлять відмінність стилів та звуків...Дякую...

Ви напевно хочете, щоб шановане товариство вибрало Вам самограй..???

Денис також багато чого може підказати по Roland e-50

...наприклад як знести в ньому ОС.

Пробачте, не стримався.

Ще є Pa80-ий,  з вище вказаного думаю буде оптимальний варіант!

був би, якби так вдалося знайти неушатаний і за адекватні гроші.

P.S.трошки флуду, але порівнювали раз Ра50 і Ра60 на апараті, прописка ідентична.Так вот Ра60 "взув" по звучанню Ра50 настільки, шо я аж здивувався, шо різниця може бути така відчутна.

 

Шановний rura1961, ми з Вами переписуємося у форумі, а форуми, як відомо, призначені для того, щоби шляхом діалогу знайти те, чи інше правильне рішення. І ,звичайно я хочу зібрати побільше інформації про ці клавішні інструменти, бо один із них хочу придбати, я ж не прошу, щоб Ви , мені його купляли)))

Не знаю як там Е50, але якщо вибирати між Ра50 і GW8, то я би брав першого однозначно.Ну але ,ясна річ, то моя "імха" на абсолютну істину не претендує.Хоча і там і тут є ряд недоліків.

Stepanmelnuk, повірте мому досвіду, вибирати інструмент тільки Вам, а це значить, слухати самому, і що Вам сподобається, це і купляти... Все дуже просто!!!!

Колись тоже мав Роланда Е 50-на на апараті і без апарата по різному звучить.Того і продав його.Зара маю ПА 50-вже 4 роки-так як зараз більшість лабає-хватає по самі вуха.

Ок, дякую rura1961  та Ромку Тістику, -це напевно, саме те, що я хотів почути..Ще раз дякую всім за коменти...))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти