Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Korg pa 50 або Roland E-50
Korg pa 50 або Roland E-50
Там щось про грошi мова йшла, я Ваня точно не памятаю, це треба у Дениса попитати. А те що це так- то вiн менi це говорив по телефону. Можливо й херня, а можливо й так. В мене також i30, я ним задоволений, був би тiльки час крутити його, а крутити там е що. Тай звучить плотняче!!! А що до Вашого знайомого, то вiн тут не правий на всi 100.

Я також довго вагався перед вибором інструмента, і згадую що неодну годину по телефоні спілкувався з Денисом Главацьким, (а також з іншими музикантами). Денис також багато чого може підказати по Roland e-50 ,він працював на цьому інструменті, і його відео є на Ютубі.

Шановний  stepanmelnuk телефон можна знайти в оголошеннях, ящо нє  то я можу перекинути. Думаю Денис небуде проти. Порадитись ,потелефонувати ,поспілкуватись, і зробити правильний вибір простіше ніж по декілька разів купувати і продавати інструменти.

Коли поставити ПА 50 і ПА 500 один біля одного, то склається враження, що ПА 500 звучить на голову краще.

Потім тест через апаратуру - і починаєте розуміти, що багато чого звучить у ПА 50 краще.

Roland e-50 - як на мене вчорашній день, супер маріо...

Ще є Pa80-ий,  з вище вказаного думаю буде оптимальний варіант!

Ще є і ПА-800 і пішло і поїхало. Все воно заганяє по грошах в кут.

А що па 50 супер iнструмент щоб з ним порiвнювати.50 звучить пластмасово, тодi з ваших порiвнянь па500 взагалi дитяче касiо!!! Я й не знав, тепер розумiю Главацького про що вiн менi говорив.

Дякую всім за поради, напевно все ж таки, зупинюся на па-50....Ще раз всім,-спасибі

Марно викинутi бабки. Жаль що Вы не чуете про що йде мова.

Ivan2912 що 500-ий, що 80-ий ціна практично одинакова. А от 800-ий реально по ціні відрізняється.

stepanmelnuk , з того шлаку беріть краще ПА 500, оскільки це новіша модель, швидше потім продасться.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти