Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Креслення колонок, схеми кросовера.
Креслення колонок, схеми кросовера.

Добрий день колеги. Планую зробити колонки сам.  Бо не люблю активних колонок. Маю динаміки  RCF MB15N351  15" (650W RMS) і  драввера RCF  1,4" ND650 (90W RMS)   може хто допоможе,  має файне креслення і  схему кросовера.  Приблизне креслення я знайшов в інтернеті. Але нема розмірів  http://www.speaker-cabinet-kit.com/la-pdb-club15hp-cp-bouleau-18mm.html

 

Бажання зробити щось самому завжди вітається!  Єдине я не зрозумів логіки підбору головок. Якщо ви хочете поставити цей драйвер ND650, то чому йому в пару ставите не вуфер, а мідбасовий динамік? В чому логіка? Як на мене вони не зовсім сумісні. Якщо мідбасовий, то драйвер меншого формату, а якщо ND650, то вуфер.

P.S. Вибачайте, що я не про ящик.

Якщо ділити на 1 або 1,2 кГц то виходить зовсім інший звук. А цей динамік вже так досить низько грає 40 гц.  Мені потрібно широкополосні колонки а не сателіти з окремими субами.  Якщо би я робив сателіти то я би не купував 15 динамік а брав би 12 або навіть дві 10 в одну пачку.  Ну і 18 для суба.  

Щодо потреб, мені зрозуміло. Незрозумілий вибір низового динаміка, бо він якраз заточений на нижню середину, а не на низ. Для чого вам динамік з діапазоном до 3000 Гц, ви ж його обріжете десь на 1100-1200Гц, у вас драйвер працює від 700Гц. Більш логічно було б взяти не МВ серію, а L. Вони мають вужчий діапазон, але краще відпрацьовують низ.

Це для перспертиви,  в мене були колись Еminence Kappa Pro 15a i  p audio 450  то навіть там при 46 Гц   вистарчало низу. То тут тим більше його вистарчить.   Тай хотілося неодим щоби легша вийшла колонка.  А в RCF  з 15- ти дюймових  басових то найслабший починається  з 900 ватт.  То де потім такий підсилювач взяти.  Це виходить найоптимальніший варіант.  Навіть RCF дає варіант кросовера правда на два динаміка і один драйвер а це мені не дуже підходить. То хіба потрібно спеціаліста щоби переробив ту схему. 

Яущо драйвер грає від 700 герц то різати треба вище 1200, а краще-1400 -1500

Робив собі колонки в хорошого майстра з вимірювальною апаратурою. Живе біля Львова. Доводить низи мотає фільтри -Ачх-рівненька. ТВІЙ дройвер нижче 1200 втрачає в потужності  і тупо звучить.Поділений више драйвер звучить гарніше іне перевантажується

 

Він тобі зробить нові фільтри.В мене дві пари  колонок дин b&c 15 ps і15 plb і всі  чотири  драйвери jbl 2426 подібно до того,що хочеш ти. Я дуже задоволений звуком.    тел. майстра  - 096 544 1793  Петро.

Smart, що за майстер? Дайте контакти будьласка.
Smart, що за майстер? Дайте контакти будьласка.
.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти