Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Підкажіть
Підкажіть

БРАТЕЛИ !!! не скандальте!! АГ  ПР  КЛАНЕ і те шо не пускають на УКРАЇНУ то звиняйте СПАСІБА ЯЦИКУ ПІ  ДРУ  і керівнику УКР КУЛЬТУРИ  який не може нажать на ноту ДО на любом інструмені!!!

КИРИЛЕНКО це ж ВАШ ВИХОДЕЦЬ ТУПОРИЛИХ!!!!! 

Пане Петро Сеник! По перше, по адресу, який Ви надали -  http://mftwk3tuon2hm3znobzgc6tenzuwwltdn5wq.cmle.ru/ - нчіого не відкривається.

По друге, я спілкувався з своїми друзями-лабухами з Білорусії - у них теж не працює АП. Так що, будь ласка, не гоніть фуфло.

от і добре якщо не відкривається))). То, може спробуйте ще разок? Правою кнопочкою миші, виділяєте посилання...мама дарагая. Там в магазинах книжних є гарний фоліант - називається "Компьютер для чайников".
Якщо не получиться - напишіть яку фонограму Вам звідти завантажити. Все, що є на Агенстві, а немає в неті - я Вам допоможу))). Успіху.

Петро Сеник...Ти розумако,по перше я тебе неображав і неназивав ТУПИМ (хоч жалкую бо ти такий іє)що ти кидаєш адреса непрацюючого сайта і робиш з себе крутого хакера ....ти зроби крішнот і покажи дату що ти туда в АП заходив !!!!Або ти думаєш що на лохів тут натрапи ,я  зарас  в Пітері і не можу зайти і АЙПІ в мене на компі рус.тож і зарегився я в росіі на сайт , тобі розумнику пишуть люди нормальні лабухи із Білорусії ,і із других регіонів і наголошують що сайт НЕ ПРАЦЮЄ а ти крутого з себе робиш ....А твої творіння зроблені на PSR нах....нікому не потрібні щоб їх хтось виставляв !!!!! так що будь самим собою.Що хоч відписуй в мою адресу мене не цікавить і пішов ти чмо нах..(((((

для особливо недовірливих - скрін входу на ваше любиме агєнтство

Міша, не ображайся, тупим не погано бути. Це ніяким чином не образа. Якщо потрібна допомога - звертайся.)) 

Ну,Петре ...давай нормально без ємоцій ....Все вірно ,то немає проблем зайти через прогу то понятно ...(я тільки що заходив теж, там слухав мінус Романтік-Также как все...)якщо ти заходив в каталог оновлень то бачив цю загрузку мінуса ....але ,Петре уважно подивися .....всі ,незалежно ,українець,моцкаль,білорус ,молдованин .....заходили туда послідній раз 23 Июня 2015 г. і файли теж загружені тоді і все....ну що ти такий впертий,зайди і подивися і скажи що я не правий)))))...Тут мова не йде що неможна відкрити сторінку сайта ,тут говориться що сайт НЕ ПРАЦЮЄ від 23 Июня 2015 г.

Пане Петре, я скопіював ссилку, яку Ви вказавли, як Ви і підказували " правою клвішою мишки", але, вибачте, комп видав "такой страницы не существует". Хто з нас чайник?

Sasha K.Сашко ,прочитай вище.Через прогу можна зайти ,але то все туфта ...Сайт не працює від-23 Июня 2015 г.

Шановний Міша, добре знаю, що сайт не працює. Просто коробить, коли розумнки починають з себе корчити Великих Розумників! ( Так хочеться вставити матюка - але не буду)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти