Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Підкажіть
Підкажіть

що з агентством праздник не можна зайти

Може нас відрубали

щоб вони собі щось друге відрубали по самі кокі

 

Із сайтом ВКМ теж таке було неділі півтори його не було /

Дійсно , не можна зайти.   Не сказав би,що хто проти того сайту  щось має,але всі з нього живляться,(навіть той,хто базікає тут проти) ,бо самі кльові фанери тільки ТУТ.

Ось що мені відписав колега  на рахунок Агенства Пр.(він з Алтая ,значить нас Україну не блоканули  бо так само і моцкалі не можуть заходити...----(

  Ребята, за АП не переживайте, хоть я туда и не ходок, но друзья "модеры" сказали, что "Слава-админ" не оплатил во время хостинг...)


Шановні користувачі порталу мінус львів юа. 
    Я тут почитав цікаве висловлювання - що найкращі мінуса на агєнтствє празднік. Так може варто спробувати не заливати сміття на цей сайт, і почати пишатися тим, що найкращі мінуса все ж тут?!
Найцікавіше те, що на той сайт я не заливаю нічого доброго, а знаходжу свої мінусовки, які залив сюди - вже там. І підписано -  "нєізвєстний аранжировщик"
Що ж за свинське відношення до власного, українського. 
   А стосовно непроплати Агєнства, чи ще якогось фуфла!!!! Зайдіть з анонімайзера - і все відкриється. САЙТ працює, але доступу для українців немає.
  Любий анонімайзер, який дасть зрозуміти сайту Агєнтства що ви НЕ УКРАЇНЕЦЬ - дозволить вхід. Успіху.

Ось приклад: http://minus.lviv.ua/minus/artist/Made%20in%20Ukraine/rec/36640/

Слухай,Петро Сеник не вішай людям лапшу , що ти там через аноним...заходиш?куди ти заходиш ,як що сай закрили тимчасово для всіх , ....ти спочатку подумай і пошурсти в інеті ,що пишуть -білоруси ,тіж моцкалі і.т.п.)що теж неможуть зайти , а тим більш що адмін сайту є теж українець з Чернівців ....не жени страх людям ....Я одно з тобою згідний що треба на цей наш рідний сайт виставляти все найкраще ...і плювати на якісь там москальські!

Петро Сеник, "... Найцікавіше те, що на той сайт я не заливаю нічого доброго, а знаходжу свої мінусовки, які залив сюди - вже там. І підписано -  "нєізвєстний аранжировщик" Що ж за свинське відношення до власного ..."
В нет залив - водою запив, знаєш... Чого дивуватись, тут беруть туди заливають - там беруть сюди заливають, як то кажуть "вільний доступ"... А якщо вважаєш, що твої "творіння" такі вже мега-ексклюзивні і достойні чогось більшого ніж вільного доступу - кодуй, і вже код тоді за бабки...  Якось так...

Шановні....чи...перепрошую - нешановні опоненти. Якийсь Міша, можливо - Польський. Відповім ввічливо. якщо сам ТУПИЙ! Пробач! ))) так буває! ТО не думай що всі мають такий рівень розвитку. Дякую, що прочитав. Наголошую. Сайт працює.

ОСЬ ВХІД:

 

 http://mftwk3tuon2hm3znobzgc6tenzuwwltdn5wq.cmle.ru/

 

 Стосовно "моїх творіннь"...Мені особисто хотілося б щоб якість багатьох творів, залитих на цей сайт, відповідала студійним зразкам. Отож сам також намагаюся навчатися і працювати якісніше.
Повторюсь - на Агєнтствє - професіонали, я = дилетант, тому й прошу свої "творіння" не заливати на той сайт, ще й під висловом - Автор минуса нєізвєстєн

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти