Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Динаміки Electro voice чи Zeck ?
Динаміки Electro voice чи Zeck ?

Доброго дня, Хлопці може хтось знає або щось чув різницю динамиків між Войсами і Зеками.Може хтось зрівнював, Мене цікавить звучання,надійність і взагалі. Я тільки знаю що обидві фірми стоять на висоті,і напевно що в одній категорії.

Zeck комплектує АС динаміками EV. 

Так але незавжди. Вони також комплектували  своїми динаміками фірми Zeck і по ходу маде ін Germany.  Прошу подивитись тут-      https://vk.com/andritka4?w=wall68140147_1672%2Fall

 

Zeck  комплектувався  динаміками  JBL, RCF, PHL, EV , AUDAX (в залежності від серії) - мав  все це в користуванні.

Саме круте  творіння  ZECK серія  FOCUS  з  динаміками PHL..  В нас в Україні був великий комплект в Харкові.

          

Можу по телефону -конкретніше розказати .

А що Ви можете розказати про таку серію Зеків?  ZECK PAS 15 MHT 400W -  Це трьохполоска. А тут ссилка на фотки-   http://zak.rio.ua/uzhgorod/search/elektronika/audio-video-foto/audio/zeck-pas-15mht-195641.html

Що там можна сказати... В оголошенні вказано, що комплектовані ЕВМ))))

Ну це в оголошені так сказано, Але є такі, що комплектовані динаміками фірми Zeck. Я там давав зображення таких динамиків, Мене цікавить як ці динаміки себе ведуть,як вони звучать по зрівнянню з войсами.

Іван, для інфомації, оскільки Ви казали моїм колегам, що Zeck повинен бути виготовлений у Німеччині.

Акції німецької компанії Zeck були викуплені Іспанської компанією у 2001 році, і виробництво було перенесено в Іспанію. Хоча, вони пишуть, що якийсь ще відділ є і у Німеччині. Інформацію про це можна знайти на їхньому офіційному сайті. Тому на сучасних Zeck, пишуть, що вони виготовлені у Іспанії. Також такий самий надпис Ви могли побачити на моїх Зеках. В моїх Зеках стоять динаміки від RCF.

На сьогоднйшній день дуже багато сучасної акустики від Електровойса, RCF, JBL і їм подібним, тому купляти колинки, яким не менше ніж 15 років, не бачу змісту.

З повагою, ваш сусід з Старосамбірсьго району)))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти