Головна сторінка » Список форумів » Аранжування створення мінусових фонограм » KORG PA чи FL Studio
KORG PA чи FL Studio

Доброго дня шановні колеги, нещодавно у мене була дискусія з одним музикою де він мене увіряв що зараз купувати дорогі інструменти наприклод KORG чи інщі моделі для написання аранжировок це полний глузд і даремна трата грошей, по його словам в загалі достатньо купити міді клавіатуру тай скачати безкоштовно наприклад програму FL Studio і буду усе добре. Хотілося послухати у кого яка думка по цьому питанню???  Дякую.

Палка має два кінця.
Якшо говорити про професійні аранжування то клавіші одної не хватить, але і є такі звуки в синтюках які софтові і близько не дотягують. Тому ідельно одне поєднати з іншим.
Ну і ви не сказали якого напрямку фонограми і т.д. все йде від цього.

Для того, аби писати музику, треба мати оливу в голові, а це не скачується і не купляється. Все решта засоби. Комусь достатньо олівця і паперу, а хтось щодня перебирає софт з торентів і чи очікує на вихід чарівної робочої станції.

Тема виллється в черговий холівар "софт vs залізо"...

а що ФЛ Студіо тепер безплатна програма? в самій DAW ви не знайдете хороших звуків, прийдеться докупляти семплери, зі звуками, готових ритмів немає як на робочих станціях, але можливості запису значно більші і зручніші, по грошах я думаю вийде одне і теж, можливо DAW обійдеться дорожче

Або доскачати =)

ДРУГ ПРАВИЛЬНО КАЖЕ. БУДЬ ЯКА КЛЯПА ВИДАЄ СХОЖИЙ ЗВУК ДО ЖИВОГО ЗА ДОПОМОГОЮ СИНТЕЗУ (СИНТЕЗАТОР), А ПРОГРАМИ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ЖИВІ ЗАПИСАНІ ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ ЗВУКИ, ЯКІ ВАЖАТЬ ПО КІЛЬКА ГЕКТАРІВ, І ТО ЛИШЕ ОДИН, А СКІЛЬКИ ВСТРОЇНОЇ ПАМЯТІ МАЄ ВАШ КОРГ...ДОСТАТНЬО СКАЧАТИ З  6 ОСНОВНИХ VSTi ІНСТРУМЕНТІВ ДО МУЗ РЕДАКТОРА ТІПА ФЛ-СТУДІО (В МЕНЕ РІПЕР), І МОЖНА ТВОРИТИ ШЕДЕВРИ.  В МЕНЕ Є ПРОГА В ЯКУ ЗАГАНЯЮТЬСЯ СТИЛІ БУДЬ ЯКИХ КЛЯП, САМИХ ДОРОЖЧИХ, ЯМАХ ЧИ КОРГІВ, РОЛАНДІВ З ГОТОВИМИ ЇХНІМИ СТИЛЯМИ. ЗАБИВАЄШ ПОТРІБНУ КЛЯПУ І НА МІДІ КЛАВІ ВАЛИШ, А ВСІ СТИЛІ В НЕТІ БЕЗПЛАТНІ.  ІНША СПРАВА "ВЕСІЛЄ", ТУДИ З МІДІ КЛАВОЮ І НОУТОМ НЕ ПОПРЕШ...

БУДЬ ЯКА КЛЯПА ВИДАЄ СХОЖИЙ ЗВУК ДО ЖИВОГО ЗА ДОПОМОГОЮ СИНТЕЗУ (СИНТЕЗАТОР), А ПРОГРАМИ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ЖИВІ ЗАПИСАНІ ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ ЗВУКИ,

Не узагальнюйте, бо не будь яка. Є інструменти з різними видами звукотворення. крім того, семплери колись були теж апаратними, а не відразу з'явились у вигляді гігастудій, галіонів та контактів.

 

ЯКІ ВАЖАТЬ ПО КІЛЬКА ГЕКТАРІВ, І ТО ЛИШЕ ОДИН, А СКІЛЬКИ ВСТРОЇНОЇ ПАМЯТІ МАЄ ВАШ КОРГ...ДОСТАТНЬО СКАЧАТИ З  6 ОСНОВНИХ VSTi ІНСТРУМЕНТІВ ДО МУЗ РЕДАКТОРА ТІПА ФЛ-СТУДІО (В МЕНЕ РІПЕР), І МОЖНА ТВОРИТИ ШЕДЕВРИ.

Шедеври можна творити на будь чому, а щодо нового і модного проти старого і ацтойного,то:

1. http://www.williamcoakley.com/articles.php?article=bigger.php

2. https://www.youtube.com/watch?v=FLQhvruimfs

Колись... Колись ми слухали Буланову і поняття не мали про VSTi, семплери, і т. п. Час міняється. Ми йдемо вперед. Не будемо повертатися  до DENDY...

А чому Буланова взята за еталон? Що поганого в ChipTune Music? Навпаки, шедеври там, бо при програмуванні перед людьми стоять обмеження, а це люто мотивує в противагу уявній "повній свободі" з халявним софтом та контентом...

 

Просто до слова "колись". Ми відбилися від основної теми цьго питання. Чоловік має купу грошей і стоїть перед історичним вибором KORG PA чи FL Studio. Я свою думку висловив. Порадьте Ви йому щось...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти