Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Корисні поради
Корисні поради

Можливо ця тема згодитьсядля багатьох, щоб поділитися корисною інформацією. Недавно порився по інтернету, щоб покращити саби і от що знайшов.   

http://www.show-master.ru/categories/722sdelay_sab_kak_samomu_sdelat_sabvufer.html.

Дана стаття про те як зробити саби різних типів своїми руками - тут є схеми, розрахунки, роз"яснення. Можливо у когось є свої міркування, пропозиції, досвід з практики - запрошую.

Додрого здоровя всім.Прошу не сміятися.Розкажіть мені простими словами що таке піковий звук.А то я даже запитував своїх деяких знайомих і вони тоже не знають. В моєму розуміні це колонка на проти колонки.

Додрого здоровя всім.Прошу не сміятися.Розкажіть мені простими словами що таке піковий звук.А то я даже запитував своїх деяких знайомих і вони тоже не знають. В моєму розуміні це колонка на проти колонки.

Це максимум

Те що максимум я знаю. Но неможе колонка видати 4000 ватт  якщо вона 1000 ват логічно.Підключіть до неї усілок на 2000 ват і включіть вона згорить в сікунді.Самі логічно подумайте.Динамік має якийсь запас но не стільки. Навіщо його писати взагалі я раз так чуть не купив колонки ev   по 1000 ват.Добре що є інтернет був би мав два монітора по 250 ват.І це дуже часто зустрічається коли продають пишуть пік а не номінал.І хто не розуміється той і купує а   продавець тільки того чекає !

Це просто витримує такі скачки мощі-тобто якщо ти нечайно влупиш звук який не перевищує максимум наприклад 1000ват то динамік по ідеї  немав би згоріти-але насправді його нормальна музична моща яку він може витримувати це наприклад 500ват а 1000 це пікова. Я думаю це зрозуміло...

https://ru.wikipedia.org/wiki/PMPO

Все життя займався ремонтом динаміків тому поясню досконало. Є три види потужності. Номінальна потужність динаміка чи акустичної системи( в акустичній системі може бути один динамік як в сабі або декілька як в топі) при якій динамік відтворює довготривалий звук з мінімальними спотвореннями які є в паспорті. Паспотрна або музична потужність- динамік видає довготривалий звук але спотворення звуку великі в наслідок нагріття котушки. Третя то пікова потужність вона є короткочасною ( наскільки механічно добре зроблений динамік що може миттєво витримати сильний удар). До прикладу  динамік ейтін саунд номінальна потужність 400 ват паспортна 600 а пікова 1500 ват так пише в паспорті на динамік. зрозуміло що динамік відпрацює довгі роки якщо користуватися ним тільки на номінальній потужності 400 ваті!! а пікова то вона для тих ідіотів що джек з пульта витягують на ходу от тоді короткочасно і йде 1500 ват. про покращення звучання саба - чим вужча полоса звучання тим краща якість. Приклад: саб з характеристикою 30 гц- 300 гц звучить набагато гірше за саб 30гц- 100 гц. Гає роль також акустичний ящик , він може бути перщого порядку це коли динамік на передній панелі з фазоінвертором чи лабіринтом , другого порядку то коли динамік всередині акустичного ящика і має одну резонансну камеру і третього порядку- це коли дві і більше камер.Акустика третоьго порядку звучить атас, але це дуже складний процес виготовлення такої акустики.

Дякою що відгукнулися.А то ломав собі голову , тепер зрозумів  Ще тільки не розумію як працює підсилювач на двох ом,якщо динамік чотирьох омний це що на бріджі.Я просто ніколи не переключав на брідж?

Брідж це включення підсилювача в мостову схему на хлопський розум зводяться два канали до купи от і маєш велику потужність та малий опір але один канал. Переважно таку функцію використовують для потужного сабвуфера так як в діапазоні тих частот стерео не має. тому і використовують один саб і два або більше сателіти. Потужність збільшується в двічі тож осторожно не спали динамік.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти