Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Презентація EV серій ETX та ZLX в Дрогобичі !!!!!!
Презентація EV серій ETX та ZLX в Дрогобичі !!!!!!

Панове ! З величезними "боями" вдалось попередньо домовитись про одно з перших, а може й перше в Україні, прослуховувань найсвіжішої серії від Електровойса - ЕТХ.

Яка вперше була представлена світові в січні 2014 року на NAMM Show  в м. Анахайм. По ходу, також продемонструвати і минулорічну саму бюджетну серію  ZLX.

В даний час розглядається дата проведення - четвер 24 або пятниця 25 липня.Уже традиційно в приміщенні Народного Дому м.Дрогобича.

Цікавить, хто РЕАЛЬНО готовий відвідати даний захід ?

Так як, самі розумієте, що в теперішній час такі речі організувати дуже складно, тому й також розглядається ДОЦІЛЬНІСТЬ проведення даного заходу.

Захід БЕЗКОШТОВНИЙ !!!! 

Обов*язково приїду.

Буду!!!!!!!!!!!!!!,ну хіба би.....))))

Перший комплект серії ЕТХ уже в Дрогобичі !!!!!!!!!!!!!!!!

В конфігурації -  пара ETX‑15P та пара ETX‑18SP.

коли можна їхати слухати і яка ціна? можна в приват...

Даний комплект уже проданий. Щасливим власником ( у вівторок ) стане один з гуртів Дрогобиччини.

Тому думаю. що десь за тиждень - два можна буде почути відгук музикантів після відпрацьованих забав :)

При бажанні послухати , думаю не буде проблема домовитись.

"Активність"  музикантів в бажанні послухати "свіжак" дуже квола, можливо й не на часі цей семінар, тому велика вірогідність, що перенесу до кращих часів.

Рішення на представництво мушу дати до понеділка.

Можу озвучити прайсові ціни встановлені Electrovoice для України :

ETX-10P      - 1 309 Є

ETX-12P      - 1 430 Є

ETX-15P      - 1  551 Є

ETX-35P      -  1 798 Є

ETX-15SP    - 1 678 Є

ETX-18SP    - 1 798 Є

Це офіційні ціни!!!

При бажанні покупки - будем спілкуватись персонально, для більш реальних цін :) 

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти