Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » ЕСКО-100
ЕСКО-100

Доброго всім дня!

Є два корпуси ЕСКО-100. Підкажіть, будь-ласка, які динаміки стояли в них (в одній 6 шт)? І чим можна їх замінити?

Ще  є підсил. "Поділля" (щось не працює, не доходять руки).

І головне - "Естрадин - 9"!!! (та ж ситуація, але буде складніше).

На все це "добро" на просторах і-нета нема схем. Підкажіть, що з цим можна зробити.

(Про нову апаратуру і сам розумію - 1. Нема фінансової можливості. 2. Маю невеличке захоплення радіотехнікою. 3. Маю в клубі MAG MS105A 2 шт. + пульт CARLSBRO MEGAMIX 8 DSP 4. Хочу спробувати не тільки за державні ГРОШІ працювати (рвати горло і мозок сценаріями і т. д.))

Дякую.

Що там стояло не скажу, бо не стикався з ними, але пораджу морду викинути, дати фанеру і вирізати отвори на 12" динамік та на рупор - найкраще буде, бо оригінальні динаміки найти в нормальному стані майже нереально - то вже історія...

Підсилювач, ремонтується методом тестера та осцилографа. Просто включаєш і спочатку йдеш від БЖ по тракту напруг, а потім осцилографом по тракту сигналу. Хоча говою тобі зразу - тобі дорога на радіоринок за транзисторами - я подивився на чому зібрані (транзистори серй КТ та П) не самі найдійні з СССРівської техніки...

Інструмент зробити можна, якщо помінятив ньому ВСЕ, тобто всі кондюки, транзистори та за потребою ОУ мікросхеми...

Якщо нема схем, і є поняття в електроніці, то тільки методом "наукового тику" та послідовного прощупування всіх каскадів - тільки так знайдеш проблему в електроніці.

Привіт тьоска. Я теж працював на клубному апараті (Білоцерківський комплект на 1400W 2 топа та саб) зо два роки. Правда платив за оренду апарату спочатку 50грн. потім попросили 100, через місяців зо два 150...  . (Гроші начебто йшли на потреби БК, а коли дійшло діло до чергового ремонту, як завжди за мій рахунок, перед святом Купайла сказали що грошей ні на ремонт ні на святкові призи нема, а куди ділося декілька тисяч я та моя шефиня-завклуб досі не знаємо.) Але з мене запросили 50% від мого заробітку - за оренду, тоді начебто будуть кошти і на ремонт і на потреби клубу. Я склав велику дулю, купив собі комплект BIG і в вус не дую. Зараз уже конкретно дивлюся в бік активного Електровоза.

І що цікаво, що суми за оренду, які я мав-би сплатити, уже доходять до вартості EV. А апарат з клубу при потребі беру апсолютно безоплатно, бо керівництво та місцеві мешканці навіть гадки не мають на якому апараті я працюю - на свому чи громадському. Свій "апарат" тримаю в БК. 

До чого я веду - Якщо у Вас схожа проблема то можете спробувати мій варіант...

Дякую!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (Це вперше зайшов на форум і мені відповіли!!!, просто нема доступу до хорошого "і-нета")

Для Юрія: Що порадите поставить? Які динаміки? (Дешево і сердито).

Для Івана: З_явилася вона в мене лише влітку, до того був звичайний муз. центр. Навіть не можу передати ЩО ЦЕ БУЛО! Хоча концерти робили постійно.

В принципі, я використовую в БК їх постійно, свята і т. д. Іноді в селі оформляю різні урочистості (Дні народження.....,....) але різне в житті трапляється, думаю на перспективу.

Цей комплект мене влаштовує (MAG MS105A 2 шт. + пульт CARLSBRO MEGAMIX 8 DSP 4+шнурки, стойки, і т. д.), але зараз 13 тис. багатувато. Та ще й ЗП(= сльози) шось не сильно вчасно платять.

Тож думаю що треба чимось поповнювати сімейний бюджет. З чогось починать.

Щиро Дякую Вам шановні, за розуміння і підтримку!!!

І шоч я ще тільки "використовувач" даного сайту, думаю з часом і мої роботи будуть критикувати.

 

Щоб дешево і нове то можна В&С динаміки та Р-аудіо драйвера. Якщо б/у то можна щось фірмовіше... Хоча, попередні звучать пристойно - їх в Парки ставлять.

Дядя Ваня,доброго вечора.По темі:

Підкажіть, що з цим можна зробити.

http://minus.lviv.ua/forum/thread/6116/

,я розумію,що:Нема фінансової можливості.

,але на рахунок:Тож думаю що треба чимось поповнювати сімейний бюджет. З чогось починать,то мушу вас розчарувати:в наш час на такому ви не почнете і поповнити сімейний бюджет працюючи на ТАКОМУ то є чиста ілюзія...З таким "звуком" кількість замовлень на забави буде трошки більшою за нуль.Крім того на нормальний,чи хоч який-небуть заробіток можете не розраховувати:ліміт надійності такого..."сетапу" вичерпався 20 років тому (якщо в "поділля" взагалі така характеристика була присутня) і воно буде постійно виходити з ладу.І добре,якщо повезе і поламається в кінці "забави"-можете розраховувати на якесь матеріальне відшкодування (буде за що зремонтувати),а що як ,не дай Бог, на початку?Так можна і травму "заробити"...До всього-не витримаєте конкуренції з таким..."сетапом",шо автоматично означає відсутність замовлень,а значить абсолютну беззмістовність початого.

Пораду всунути в ті корпуси 15динаміки "B&C" вважаю неправильною,бо раз-дані динаміки дорогуваті для таких експериментів,і два-шось мені говорить,що то буде повне фіаско:шанси,що "взяти фірмовий динамік,всунути його в шо-попало і воно буде звучати чудесно,бо динамік фірмовий" є мізерні:корпуси роблять виходячи з того ЯКІ динаміки там стояти будуть.Ну і плюс фільтри...Не обманюйте себе,надмірний оптимізм штука вкрай шкідлива.

Моя вам порада:все добре продумати,як нема грошей,то відкласти початок кар'єри лабуха на певний час,за той час нашкребти грошей хоча б на мінімальний комплект з MAGів і QSC,чи Парка (звісно б/у),бо дешевше і менш-більш пристойно не знайдете.Зекономите купу нервів,бабла,здоров'я і подякуєте мені за цей твір на тему:"Як то зробити правильно".Щиро зичу успіху.

Юрко,а чи не краще ніж помінятив ньому ВСЕ, тобто всі кондюки, транзистори та за потребою ОУ мікросхеми.. поміняти власне девайс?Не так гєморно,зате ефективно.Принаймні не вгадуєш шо буде на виході...

Ще раз дякую!!!

Хай вся та "апаратура" трохи полежить, набереться антикваріатності, і колись її нутрощі підуть на шось інше.

Мабуть, використаю зиму на підбір матеріалу, відновлення забутих музичних навичок, професійний розвиток,і моральну підготовку до своїх задумок.

Ще раз щиро дякую, хлопці.Успіхів вам у роботі, натхнення, здоров_я і хай українці більше святкують!

(Якщо хтось може чимось допомогти, буду вдячний. Можливо і я колись чимось віддячу.)

А вот ЭСТРАДИН я би все ж реанімував так,для душі.То ж в певній мірі легенда.Чисто мій погляд,я вельми полюбляю старі клавіші...шось в них є таке...Маю Электроника ЕМ04",в планах невеликий кастомайзинг.По халтурах не таскаю-нелогічно якось,та і умови халтурні зовсім не сприяють.Подобається її незвичайне звучання (ше би навчити її зберігати пресети),не подобається те,що працює на 220V-напруга в мережі туда-сюда і капєц-стрій поплив.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти