Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Підскажіть які колонки взяти
Підскажіть які колонки взяти

Доброго дня всім! Порекомендуйте яку хорошу акустику мені вибрати. В мене пасивна акустика,звучить гарно,але я хочу перейти на активну,і відносно не дорогу.Пропонують АЛЬТО,БЕРЕНДЖЕР,ДЖБЛЬ ЕОН.Підскажіть. В основному граю в приміщенні,але буває і на вулиці.

Який бюджет? З того, що вам порекомендували, все аже смердить Китаєм, і відповідно грає (ну хіба ЕОНи - відносно нормально, з огляду на ціну).

Можу запропонувати вам Mackie SRM450 (помітьте - не продаю, а лиш пропоную звернути увагу). Сам лабав на таких - задоволений. Правда теж є як Гамериканські, так і Китаяйські. Гамериканські звучать якісніше, по-дорожчому, але і чуть дорожчі. Китайські звучать трішки простіше, але не попсово... Рекомендую знайти і послухати. 

П.С. На вражому Ібею пара вартуватиме 600-700 зелених президентів. - http://www.ebay.com/bhp/mackie-srm-450-used

На вражому Ібею пара вартуватиме 600-700 зелених президентів.

Сюди ще треба приплюсувати внутрішню пресилку, яка в штатах  недешева 100$ (може бути невеличкий плюс-мінус) ,    пересилку  сюди   50  кг   літаком -  500$  , морем -250$ ... ну і якщо не маєте якогось там  "дядька"  - то  ще й оплатити послуги посередника. Ні , ну це, так собі  мЕлочі на загальному фоні щастя , яке  от-от припре ...  і навіть  тих  2  місяці очікування - то є ніц  . А всьо решта  дуже файно

Грубо кажучи, 100 президентів зекономити можна, якщо натрапити на безкоштовну доставку по Штатах. Такі попадаються... Але дядька треба мати, щоб сюди передав... Але я написав то так, для прикладу.

Альто - звучить класно, ДЖБЛЬ - вже тре напружуватись, а от БЕРЕНДЖЕР взагалі без підготовки не вимовиш з першого разу.

Юрко, зекономити можна більше ніж сотку баксів. Спеціально передзвонив до колеги перепитав. (Він тим не займається, але знає розцінки, і знає посередників). 10% беруть за роботу + 1kg=8$  пересилання. Питання мита входить в послуги.  Звісно штатні форумівські гендлярі скажуть що це невигідно, але всі ми дорослі люди.

ТС, хороша акустика недорогою не буває.

Я купляю, але суто під замовлення...

Тема почищена, MIKOLA63 DEMENTSEVICH миється тиждень в бані.
Бедзю,  попереджати можна за офтоп, флейм, тощо. Прямі образи навіть з трьома крапками як то "гнилий  штатний пе...бол ." - неприпустимі.

досить непогано звучить маг к35

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти