Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Цифровий підсилювач Behringer iNUKE NU6000 відгуки.
Цифровий підсилювач Behringer iNUKE NU6000 відгуки.

Користуюсь майже 2 роки без проблем.Стійкий до перепаду напруги.В порівнянні з Парком С3 звучить чистіше і набагато потужніше. 

Які підсилювачі кращі: Behringer серії iNUKE чи PARK AUDIO серії DF для широкополосних колонок?

як кажуть москалі -На вкус и цвет товарища нет-, а  реально парк можно хоч  в Вінниці відремонтувати, а берінжер проблематично

PS якщо кому потрібно , то можу дати схему на беріна

Для широкополосних краще цифрові не брати.., для сабів то і парк досить не погано звучить. Краще у пана Василя запитайте його підсилювачі;)

Igor_Gnativ  чому ж підсилювач цифровий? Звичайний підсилювач потужності. Хіба в нього є цифро-аналоговий перетворювач?

 

Теж зацікавила дана тема за яким принципом у цих підсилювачах працює ЦАП-АЦП? 

Цікаво читати, як погляди швидко змінюються!)))) Буквально 2-3 роки тому всі форуми гриміли що park df на все що завгодно кидайте, окрім сабів! Так як в них імпульсний блок живлення,і по незьких просад, на саби лише з аналоговим живленням!))) Тепер df лиш на саби!)) А тепер про беренг! Є тут в нас один форумчанен (ім'я не називаю, забажає, то сам прокоментує) Так ось, пару років тому він поміняв свої park s на берінги, і був зразу дуже довольний (вага) , через рік він берінги виставав в продажу!Я йому зателефонував, і ось що він розповів: в нього було два штуки, один вилітає, а край грати і купив третій! І так весь рік, один з римонту приїхав, інший поїхав. Через рік роботи він з ними розпрощався!!

Які підсилювачі кращі: Behringer серії iNUKE чи PARK AUDIO серії DF для широкополосних колонок? 

Для шикоросмугових, тобто для топів, обидва не годяться. Для топів краще буде підсилювач класу АВ, та хоч би й той самий 2SC 3051 від Василя, як найбільш доступний по вартості. 

 

Багато людей помилково називають INUKE і DF цифровими. Ніякої "цифри" там немає, так як там немає ЦАП-АЦП перетворювачів.

Але там можуть бути DSP процесори, які виконують роль кросовера, еквалайзера та ще деякі функції, що також не робить ці підсилювачі цифровими.

Це звичайні аналогові ключові підсилювачі класу D з імпульсними джерелами живлення.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти