Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Підскажіть!!!Чому не завантажуються стилі в Yamaha E433 ???
Підскажіть!!!Чому не завантажуються стилі в Yamaha E433 ???

Добрі люди, хто знаеться на Самограях Yаmaha PSR- E 433.Підскажіть як, завантажити стилі в (сіе чудо!!!) ??? Інструмет абсолютно новий і технічно справний.Стилі пробував завантажувати  різні, і сімейства Ямах і інших (клавішних родичів).Завантаження проводив з флешок як на 8,4 і 1 гіг. Редагував флешки в різні формати від FAT32....FAT. доFAT16. Редагував і самим інструментом..після чого в створену папку юзер (заливаю ) стилі вставляю в інструмент ,проводжу операції згідно інструкціїї а мені на табло пишеться ...No fayle...Міді файли з флешки запускаються і працюють як потрібно..правда через одну..ну і за те спасибі.. Можливо таке що в цій моделі свій формат???Хоча навряд чи таке може бути..На форумах ніде нічого проце не знайшов..Хоча і інструмент уже рік як в Україні продаеться..Дуже буду вдячний за любу інформацію.. Опис інструмента та інструкція користувача тут:  http://www.alltime.ru/catalog/music/synth/yamaha/detail.php?ID=423163&back=list

Прочитай тему:http://forum.plus-msk.ru/showthread.php?t=135541&page=8 .Якщо не знайдеш відповіді на свої питання,то звертайся до користувача Yakubov (там же),він добряче знає серію "Е".

Согласно инструкции процедура загрузки стиля описана на стр. 57 (на русском языке).

Загрузить можно только 5 стилей под номерами 187-191. (на экране должно быть: Load to 187)

Все понятно.

Шановні друзі та коллеги..Дякую Вам, а особливо Віталію та Анатолію за корисні поради..але на жаль нічого не виходить...Роблю все як (книжка пише) а саме..Форматую флешку на компі в формат FAT.Потім ту саму флешку підєдную до Ямахи і (де уже сам інтрумент) створює корневу папку з написом User. В створену папку завантажую стиль із компа і тут починється  саме цікаве!?Натискаю кнопку (FILE KONTROL) потім кнопками (CATEGORI) +/-  перемикаю функції до появи напису на десплеЇ (Load STY)після цього натискаю кнопку(0/EXECUTE) і з нетерпінням чекаю напису на десплеїї , імя Файла стилю а у відповідь получаю напис (No fail) ??? Порадьте мені, що я не так роблю??? Може хось конкретно знає з якого інструмента підходять стилі??? І останє питання Стилі з написом STY і стилі з написом Sty чимось відрізняються???

Регістр у назві значення не має. Спробуйте скоротити назву файлів до древнього формату 8.3 (8 символів назва, 3 розширення, без пробілів та спец- та кириличних символів).

Якщо, я Вас правильно зрозумів...? Назва стилю повинна виглядати приблизно так..  POLKA2.STY  ??? Зараз попробую...

Да ....мабудь ця модель найкраще( грає ) коли  летить... до низу з пятого поверху!!!! Нічого не вийшло..не бачить стиль на флєшкі ... і все...

Якщо, я Вас правильно зрозумів...? Назва стилю повынна виглядати приблизно так..  POLKA2.STY  ??? Зараз попробую...

Саме так.

 Вім ще раз щиро  дякую за підказки, але пока без результатно..Ну щож, буду чекати та сподіватись на допомогу від  власників Е433..ї  Які уже пройшли раніше мої муки...і розібрались в чому  проблема при завантажені стилів з флешки.

 страница 57 из паспорта Е423 - Загрузка стиля


http://www.youtube.com/watch?v=wZFDWeHT4ZA

 

 

 

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти