Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Який синтезатор (проф. робоча станція) найкращий.
Який синтезатор (проф. робоча станція) найкращий.

Добрий день панове музиканти! Пропоную провести опитування на тему: який синтезатор (професійна робоча станція) на вашу думку є найкращий і практичний для запису фонограм (аранжування). Прошу всіх хто працює у цій сфері прийняти участь! Дякую! 

Марна справа у плані отримання результату.

Передбачаю десяток сторінок з флудом, срачами типу "Модель А краща від Б, бо вона краща і на ній грає мій сусід", відхід від теми і перехід на особистості.

Як мінімум треба було назвати тему "Обговорення поширених і не дуже синтезаторів та проф. робочих станцій. (Запрошуються практикуючі власники. Теоретики, мрійники, невдахи та пи..уни-фантасти рід онлі пліз)"

Я буду розглядати ваш оптимізм (unclehaphap), як можливість взнати більше про синтезатори, але напишіть мені, що ж сталося із вашим ентузіазмом.

Ентузіазм залишається для інших речей, в даному випадку він замінений цинічним результатом майже десятирічних спостережень та активної діяльності на кількох великих клавішних та технічних форумах...

Використовую на студії Yamaha motif xf8. Не скажу чи він гірший чи кращий, але підходить для моїх цілей. Хоча 2/3 моїх робіт це є vsti плагіни, в віртуальній студії Cubase.

Ми використовуємо в домашні студії такий креативний синтезатор, як Yamaha MOTIF XS 6! Переваг та проф. фішок має дуже багато!

А яких фонограм? В якому стилі та для чого?

Щоб вийшов добрий результат однієї робочої станції буде явно замало. IMHO

Так-так, Yamaha MOTIF справді відмінна серія, що XS, а що XF, однак не з дешевих, проте,  якщо діло за ціною не стоїть, то мушу зауважити, що моделі варті уваги... . Проте, скажу Вам, що важко ось так взяти і вибрати.

Зрештою консультуйтесь, запитуйте, взнавайте, думаю, Вам обов'язково щось порадять!

Найкращий синтезатор той, який ти, на даний момент,  в повному обсязі освоїв. Який тобі підходить відповідно до твого професійного рівня (ну, і фінансових можливостей). Десь так... 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти