Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Коментарі
Коментарі

Дядько Хапко, "... достатньо просто включити вуха і почути "перегруз", відсутність цілого кавалка спектру, інвертовану фазу на одному з каналів, тобто технічний брак. Невже горе-заливайки цього не чують ..."

, Ха-ха-ха! Виходить що не чують... І причина мабуть (і скоріше за все) не в тому,  що не знають, про те всьо що ви їм оце сказали вище, не всі ж лабухи мають бути одночасно і звукотехніками, а в тому що і не хочуть знати. Та воно і не всім потрібно. У нас же не якийсь спеціалізований сайт, де матеріали нижчого за якийсь певний встановлений рівень просто не беруться до розгляду. А своє ЕГО у кожного ж є тому власний запис у кожного для себе найкращий. Особливо коли друзі з найближчого оточення сказали в один голос "Кльово, чувак, то є фірма!". А сказали вони йому так тільки для того, щоб він на радостях ту пісн ще разів зо 5 "на шару" відспівав. Він же не здогадується, що тим друзям його творчість глубоко по-барабану. От і реагують потім не зовсім нормально, на звичайну нормальну оцінку чи то критику в коментах. 

Олександр Тимощук,Дядько Хапко,ZZ2000 .І вам дякую за конструктив.Трохи легше стало на душі,а то всюди дістаю лише погрози.Може колись все зміниться.Буду надіятися.

Бубни+Бубни=2бубни або 2 ноги і 2 руки Від: Firmach (Користувач) 10.04.2013 12:41 RE: Богдан Твердохліб: Таке враження що в бубніста чотири руки і три ноги))) Бубністи мають 2 - руки і дві ноги якшо Ви не забули Я з 5 ти років на барабанах граю - можете приїхати послухати заграю в такому темпі як є в вальсі і то шо там грає- і уважно ся прислухайте - шо в мене на збивках не грають одночасно дробовик - чарлістон і бони//// а Вас грають в багатьох мінусах - прошу ше з 5 раз послухати і порівняти послухав ваші мінусовки - клавіші тупорилі типу - Ямашки ПСР Або той Ролик GW 7й 8й - його задарма не хочу - яж не пишу того в коментарях - а мав би час так написав Тіки маю троха совість - нежартую з ваших робіт тим більше за барабани поважаю любу роботу - навіть з помилками - і лажу шось деколи і втому є.... там в мене на сайті демо є можете собі послухати може ся пригодить - шось - маю купу стилів. Короче - Ви всі якби то - насолити - людині доброго ніц нескажеш - така українська наша натура - один ддругого в болото потяне... Вам написав тоже шо думаю в коментарях Хочете так продовжувати нема питань тре думати шо і де писати пишіть там де повна - хи----ня з мінусами тут багато того є чогось Ви там ся немалюєте Порад нетре - коментарі теж шось цікавить - або тре насолити - пишіть в приват - бо я тоже вмію коментувати .......... Успіхів Я більше люблю дружити - ніж писати!!!!!!!!!!!!! Ось таку відповідь відповідь я отримав на на своє зауваження до мінуса від Фірмача)))
Ось таку відповідь відповідь я отримав на на своє зауваження до мінуса від Фірмача)))Хотів йому відписати,але вирішив що народ повинен знати своїх героїв...

Бодю, музика річ суб'єктивна. Музиканта можна прирівнювати і до глухмана, а можна і до Паганіні. Тарас на фоні криворуких лабухів виглядає асом, тут слів нема. 

Yulianovich -Згідний.Хлопець просто внушив собі що є великим музикантом,а всі інші,з його слів, це : барани,глухарі.та жабодави.Написав про себе,що батько з пятирічного віку вчив його по"халтурах",далі навчався у муз.школі,муз училищі,таще й у інституті.Але з цього всього багатства науки видно тільки батькову роботу,ше може муз школу.А всім іншим навіть не пахне.Досить "включити вуха",як написано вище.Та мова не про це.Досить часто у коментарях пишуть,що "зроблено для халтури",або"для села згодиться".Як це розуміти?Я рахую,що це не правильно.Чим село,або халтура гірші за все інше?Раніше у селах люди меньше чули і бачили як у місті,але зараз всюди є інтернет,супутникове телебачення,і т.п..Чим ці люди у "заслужили" таке відношення?

всі хто качали то - криворукі лабухи???

Ні. Зкачують всі і ті хто володіє музінструментом, і ті хто не грає ні на чому. ЛАБУХ повинен лабати. Ноутбук це не музичний інструмент.

Для кого це потрібне:  http://www.minus.lviv.ua/minus/artist/%D0%9D%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B0/rec/27829/ ???

Будь-який лабух заграє подібне. Ну а криворуким, то якраз це манна небесна, бо в них клавіатура з однією клавішею  - "PLAY"

Я вважаю, що tuyi4768, Arrangers зі всіма своїми образами людей, багатьох з яких навіть і не знають, так вже заслуговують на те, щоб бути забаненими на місяць-другий, а ось munir який прямо погрожує зламати сайт, (гонорово бач, вивчив англійську, а писати українською так і не навчився), то це теж для роздумів модераторів та адмінів... 

Взагалі складається таке враження, що то все пише одна людина яка й зареєструвалась на сайті ради того. 

Я неодноразово зустрічав в житті людей, які в спілкуванні не можуть зрозуміти чи не вміють по-людськи розумно відповісти, так одразу опускаються до образ, крику й погроз. Мабутть тоді вони вважають, що "геройськи круто ставлять всіх на місце". Тільки згодом дивуються чому ніхто зними не хоче спілкуватись та обходить стороною...

VANOLABYX Що б було, як би хоча б на сезон весіль пропали б фанери?

Ті хто вміє грати - озолотилися-б!

Прочитав  коменти,і  на  душі  гірко  стало.Що  б  було,  як  би  хоча  б  на  сезон  весіль  пропали  б  фанери?

Не пропадуть фанери. Хай собі існують караокери. 

Ті хто вміє грати - озолотилися-б!

Щоб заробляти грою, потрібно це робити. Мода на живу музику наразі дрімає. Але біда в тому що коли вона прокинеться, то втілювати не буде вже кому. (Я про тих хто може зараз відіграти наживо весілля). Але по вулицях ходять хлопці з гітарами, займаються і роблять репетиції. От може прийти час що вже вони будуть диктувати моду. В житті все повторюється. В 70-80-ті роки електрогітари і йоніки відіпхали геть з весіль і ресторанів труби і акордеони. Так що зміни, а вони будуть, я не можу прогнозувати.

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти