Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Коментарі
Коментарі

Василю, красива ідея, але абсурдна. Подумай сам, який буде результат на виході. Ти, можливо, не бачих всіх перипетій, які іноді творяться в коментарях. Про приват вже мовчу - такі "перли" приходять від відкоментованих істот.

Тут тре модерувати хлам, який виливають на сайт, відповідно до цього і зміняться коментарі...

В мене є краща ідея: при додаванні файлу  рандомно генерувати  і постити 10-15 коментарів типу "Супер!!!", "Файно!!!", "Бомбезно!!!", "555!!!", "Дякую!!!". Коментування від користувачів заборонити як такі, що принижують честь і гідність і "ущімляють права бальшинства".

Ну і рейтинг зразу змінювати на +500.

vasaSHALEVA, " ...В мене є ідея на рахунок коментарів.... ...Коментар приходить до людини яка виклала мінус. Тоді та людина може або прийняти коментар.... дозолити публікувати, ...або відмовити...."

Коментарі ж і так приходять до тих хто виставив мінус. А от дозволяти чи не дозволяти публікувати коментар, звичайний користувач який виставив мінус, можливості мати не повинен, бо в такому разі усі "неугодні" коменти та зауваження (не дуже схвальна критика, наприклад) ніхто й ніколи не побачить на сайті взагалі.... ІМХО

Юрій Цьосенко, "...Але, чи не ті караокери змусили йти справжніх музикантів таксувати та робити ремонти щоб заробити на хліб собі та своїй родині?..."

Ні, шановні друзі, не караокери. Не забувайтесь. Лабухи всі, з часом забувають трохи як з тим лаблом все відбувалося насправді. А пригадайте но, як було: самі ж лабухи, захотіли спочатку лабати меншими складом застосовуючи ритм-машинки, щоб без живих ударних(мінус один член колективу якому вже не тре долю платити), потім стали використовувати самограйки (мінус два основні члени колективу - ударні та бас - яким долі не тре платити) і в решті-решт прийшли до фонограм з якими лабухам і лабати наживо стало майже не потрібно, якщо усе прописано вдома чи скачано з інтернету. А зараз так взагалі з такими мінусовками які зараз в ходу можна не лабати взагалі якщо не маєш бажання. А декому так вже й співати западло і вони використовують плюсові фонограми (а в окремих випадках, буває, що навіть і не свої власні фонограми). Так сказать: "Меньше лабы - больше башлей".Так куди було діватись тим котрі залишали без колективу та долі за халтуру, йшли штукатурити, таксувати  і т. п.... Хіба не так... Я сам колись те відчув на власному досвіді...
Ясно, що нашому співочому народу, що надто шустрий та смекалистий, і який не є за фахом музикантами, спостерігаючи всі ці "музикальні новшества", нескладно й самому взяти та пустити ті фонограми, а співати і досить непогано, від природи в нас уміє чи не кожен другий... Так, що думаю ситуація, що виникла, мала би бути доволі ясна і зрозуміла усім, хто займається лабою і питань мало би не виникати, але... але...

Всіх відшили шоб заробіток був більший, а який він насправді? В розділі про "ціни та регіони" наведено яскраві приклади монозаробітку.1800 гривень нормальна ціна за таке ,як думаємо? А за чиї кошти приїхати на роботу ? 

.Коментар приходить до людини яка виклала мінус. Тоді та людина може або прийняти коментар.... дозолити публікувати, ...або відмовити...."

Коментарі ж і так приходять до тих хто виставив мінус. А от дозволяти чи не дозволяти публікувати коментар, звичайний користувач який виставив мінус, можливості мати не повинен, бо в такому разі усі "неугодні" коменти та зауваження (не дуже схвальна критика, наприклад) ніхто й ніколи не побачить на сайті взагалі.... ІМХО

Саме так. Це й мав на увазі у попередньому дописі.

 

Лабухи всі, з часом забувають трохи як з тим лаблом все відбувалося насправді. А пригадайте но, як було: самі ж лабухи, захотіли спочатку лабати меншими складом застосовуючи ритм-машинки, щоб без живих ударних(мінус один член колективу якому вже не тре долю платити), потім стали використовувати самограйки (мінус два основні члени колективу - ударні та бас - яким долі не тре платити) і в решті-решт прийшли до фонограм з якими лабухам і лабати наживо стало майже не потрібно, якщо усе прописано вдома чи скачано з інтернету.

146%. "Повна історія занепаду" у 4-х томах, влучно анотована одним абзацом. Респект!

 

 

 

 

В розділі про "ціни та регіони" наведено яскраві приклади монозаробітку.1800 гривень нормальна ціна за таке ,як думаємо?

Суперціна!!! А при стереозаробітку вказане значення множиться на 2 чи ділиться на 2?

(Жарт, звісно, але описка суперова! :) )

Суперціна!!! А при стереозаробітку вказане значення множиться на 2 чи ділиться на 2?

Далі ділиться.Потрібно також врахувати: замовлення ,апарат та транспорт  "голови колгоспу ".Як результат ,панорама зміщується. 

 

ZZ2000 в решті-решт прийшли до фонограм з якими лабухам і лабати наживо стало майже не потрібно, якщо усе прописано вдома чи скачано з інтернету. А зараз так взагалі з такими мінусовками які зараз в ходу можна не лабати взагалі якщо не маєш бажання. А декому так вже й співати западло і вони використовують плюсові фонограми (а в окремих випадках, буває, що навіть і не свої власні фонограми)   

Колись як запитували: " З ким лабаєш?" , то казали з Іваном, Петром, Василем, Грицем і т.д.  А тепер чітко відповідають - з Павлом Доскочем, Павлом Зібровим .... і так дальше , ліньки всіх перераховувати.

 

Ну от бачите, друзі, всі ж навколо все розуміють, чому, як і що кругом сталося. Тай  технічний прогрес своє диктує, опять же... Тільки от чому, коли усім все ясно як білий день, наша нещасна лабушня у деяких темах тут і не тільки тут, розмазуючи  сльози під носом, всеодно кляне тих караокерів і ноутбуки з МП3-шками начорно, звинувачуючи їх у всіх своїх бідах (мол платять мало, халтур немає, в кабаках зарплата маленька, ціни нахалтури збивають і т. п. ..). От цього мені не ясно... або не зовсім... Якщо мене мають замовити на банкет то мене замовлять не зважаючи на 10-тьох "живих" чи "мертвих" конкурентів котрі поперед мене скачуть у очі зі своїми "послугами". А  якщо замовники вирішили таки мене не замовляти на банкет то чого мені "вискакувати з штанів" стараючись за будь що взяти той заказ...

Та все тут ясно.Не буде покращення для музикантів доти,поки люди не стануть заможнішими.

okmistress,а стануть люди заможнішими і-ГОПА!-відразу всі лабухи без візи і черги потраплять в рай на землі,"пакращєння" же!"Святая наивность"(с)...Хоча зерно істини тут десь є,бо музиканти також люди,відповідно і вони мали б стати заможніші,але насправді то є конкретна утопія,крутіше комунізму.Не правда?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти