Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Допоможіть із вибором синтезатора
Допоможіть із вибором синтезатора

Шановні форумчани допоможіть із вибором синтезатора. Планую  використовувати для живих виступів (як концерти так і бенкети та весілля ). Самограй не потрібен лише звуки цікавлять. Діапазон цін 600 - 700 доларів. Цікавить лише б\у варіант. Є декілька варіантів :

Roland Juno Di - можжливість використовувати плейбек адже читається вав та мп3

KORG X50

korg m50

kurzweil k2000

roland xp80

Ваші варіанти

Зараз аналогічним питанням цікавлюсь, п. Володя. Десь тут була тема про Korg X50 і Korg m50, я створював, можете перечитати, багато пізнавального написано.
Поки що я зупинився на Kurzweil pc361. Якраз файне б/у можна взяти.
Але то думаю може підзбирати на nord electro, бо там є звуки які найбільше мене цікавлять. Мінус шо немає секції синтетичничних інструменті

боюсь

 

бодя що псм від курца не потяну по ціні

Ну та він, дорожчий.
Ну тоді з цих перечислених, то я думаю найоптимальніше m50.
А модулі не варіант? Зараз можна в ці гроші вкластися наприклад Roland Fantom Xr, чи Yamaha motif es rack?

Щось не дуже мені перспектива міді клава та модуль. як на мене втрачається оперативність. Зараз подивляюсь у бік джуно - є можливість дістати в італії в районі 400-450 євро. у нього є можливість запису плейбеку та драм патернів.

Ну за такі гроші достойно. Хоча мені серія Juno шось не довподоби. От Fantom, це вже інша справа, ну але ціна і відповідно в рази 4 дорожча.

http://www.minus.lviv.ua/blurb/syntezator/S/13377 Розумію що за межами заявленого бюджету. АЛЕ....

Korg N364, N5

Roland XP30

На рахунок Yamaha MO, MOX та інших "урізаних" інструментів не радив би, бо чомусь разом із функціоналом "урізають" і якість звучання.

Принагідно хотів запитати, може хтось знає, Kurzweil PC3 76 i PC3LE7 там урізана тільки можливість редагування звуків чи і звучання?

A  PC3 76 мене реально цікавить, можна пропонувати.

а що скажите якщо до списку додати корг трітон класік

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти