Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » SOUNDKING AA2400C
SOUNDKING AA2400C

Які ваші враження про цей підсилювач?

Лейно китайське. Краще Васін 2SC або парк, набагато надійніше, чесна заявленна потужність і не дорого

З продукції Soundking можна  сміло купляти тільки роз'єми XLR(канони) і стійки під акустику.Акустика,мікшери,підсилювачі-все просто огидної якості,не  рекомендую-даремна трата грошей і нервів (попробуй продай потім,ага).Тим більше по тому і так прийдеться купляти щось вартісне-як каже Сергій-QSC чи ParkAudio наприклад.Та що вже казати про апаратуру,якщо ця "фірма" не годна навіть склепати нормальної мікрофонної (не тримає рухоме з'єднання,мікрофон схиляється постійно),або клавішної (зажим "крокодил" дуже скоро перестає зажиматися,до того ще й не симетрична-крива) стійки.Словом хлам.

По питанні стійок ЗанудиКінга, то живі років зо п'ять і клавішні, і мікрофонні. Претензій і нарікань в мене ніяких. Може тепер роблять лажу... Не знаю. Що ж до підсилювача... Грати може буде, а от по надійності - лотерея.

Грати може буде, а от по надійності - лотерея. 

Мав два таких лотерейних квитки, один з них був програшний.

Придбав я цю "лоторейку", що правда граю лише 4-5 халтурок на ній, не навантажую, лише 2\350вт. Раніше користувався підсилювачем здається німецького виробництва, а можливо і помиляюсь FRECH-800 оце, скажу вам, був апарат. Я ним користувався 5 років без жалю і поблажок, а ще до мене ним грали і грали. А ось тепер взяв ... "лоторею", то й запитую, чи витримає хоч років 5 бо особливих халтур мало, ціни в нас не дуже то особливо і купувати апаратуру нема за що.

В попередньому пості виділений текст-це і є відповідь на твоє запитання.Повезе-витримає,не повезе-FAIL.До речі,цікава властивість китайської апаратури:якщо девайс один раз поламався-це  перша серія серіалу...

За ці гроші купляється 2SC Котченка і ще гроші залишаться. Питання надійності тоді і не стоїть на порядку денному ЗОВСІМ.

.До речі,цікава властивість китайської апаратури:якщо девайс один раз поламався-це  перша серія серіалу

Це ви про мене?

Стійки що мікрофонні, що під акустику в кінга зараз  повна лажа!В мене злизалася різьба на болтах і пластмаски на зажимах по тріскалися за рік!І я ж їх не ключами зажимав :)

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти