Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Шановні форумчани, допоможіть з вибором звукової карти!
Шановні форумчани, допоможіть з вибором звукової карти!

Стою перед вибором звукової карти Lexicon Alpha Studio та M-Audio Fast Track MK 2 чи є між ними на вашу думку якась суттєва різниця у звукові. Хочу використовувати для запису вокалу, чи годяться вони для цього, і яку краще взяти? Всім дякую!!!!!!!!!!!

Для любительського запису обидві карти підходять. Якщо брати професійний підхід, то карта повинна бути на 10 порядків вище (напиклад серія RME, Presonus, Yamaha і тд і тп. Вдалого Вам вибору...

Так саме для любительского............. я зрозумів між ними різниці немає??? Чи можна таки надати котрійсь перевагу???

У Вашому випадку я б вибрав Lexicon Alpha. Але якщо буде використовуватись конденсаторний мікрофон - тоді M-Audio. Удачі...

Я розумію. А  якщо обирати між M-Audio Fast Track Pro не ( MK 2) і 

 Lexicon Alpha Studio чи різниця є між MK 2  і Pro в звучанні?  чи однозначно Lexicon Alpha Studio ???????

Різниці у звучанні немає.

Дякую вам beringer за ясні відповіді, буду брати 

Lexicon Alpha

Прийміть до уваги, що для зведення вокалу потрібні студійні навушники, монітори, ну і, звичайно, знання програм. Якщо потрібна допомога, пишіть в приват...

beringer дякую вам!!!!!!!!!!!!!

Если eще не купили Lexicon!!!

Не ведитесь на дешевизну, посмотрите в сторону Roland,  Focusrite Scarlett, Presonus. У меня Roland UA-55 Quad-Capture так вообще для дома просто бомба (железный компрессор, гейт, фазоинвертор, автоуровень вх.сигнала  и все это внутри коробочки весом чуть более 400 гр). Желаю удачной покупки.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти