Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Як прошити KORG pa-50--???
Як прошити KORG pa-50--???

Доброго вечора колеги!!!!!!!!! Хочу поміняти операційку у KORG pa-50,  чи є сенс?????? якщо так, як це зробити???? У мене версія 1.1  хочу поміняти на 1.4

Хочу поміняти операційку у KORG pa-50

Ой, то ризикована операція :) ...

А чому резикована?? Мені здається, що для то хто вміє це робити -це всерівно, що поміняти віндовс

Мені здається, що для то хто вміє це робити -це всерівно, що поміняти віндовс

При правильному підході складнощів нема, навіть простіше, ніж перевстановлення вінди.

От тільки у когось був E50 з результатами неправильного підходу :)

Не можу зрозуміти вас!!!!!!!! що ви маєте на увазі?????

Ок, це жартував я так :)

http://www.korgmusic.ru/public/support/Pa50_os_v104.zip - там є інструкція, як самостійно провести оновлення.

Дякую!!!!!Але, я не  вчив Анг-мови!!!!!! Може хтось так напише, як це робити??

Я теж не народився зі знаннями англійської. Школа, універ. Але насправді сильним поштовхом був переклад мануалу до Yamaha DX21 самотужки. Спочатку словники, потім без них.

Починати колись треба...

Розділ про оновлення ОС перекладу, решту - саменькому.

 

Підготовка дискети операційної системи
Ви потрібна
дискета HD-типу і IBM PC-сумісний комп'ютер, що працює під управлінням будь якої версії операційної системи Microsoft Windows.

Ця процедура буде форматувати, копіювати і перевіряти файли на цільовому диску.
Попередження: усі існуючі дані на дискеті будуть видалені.
Примітка: При використанні Win2000 і WinXP, повідомлення про помилку може з'явитися після запуску exe файлу. Натисніть кнопку OK, потім підтвердьте, що хочете повторити операцію. Ця помилка не завадить операції.
Вставте дискету в дисковод комп'ютера, запустіть файл "Pa50_os_v [NNN]. EXE" і виконуйте інструкції, що з'являються на екрані.

 

Рекомендується підключити інструмент через блок безперебійного живлення (UPS) і не робити жодних дій, окрім тих, що вказані на дисплеї.

Оновлення операційної системи Pa50
Після того, як диск буде готовий, ви можете продовжити оновлення.
Примітка: Ви можете скористатись командою
Disk > Utilities 1 > Save OS для створення резервної копії встановленої операційної системи. (Див Керівництво користувача для відповідної інформації.)
1. Вимкніть Pa50.
2. Вставте системний диск і увімкніть пристрій.
3. Дотримуйтесь інструкцій на екрані. Натисніть на кнопку ENTER / YES, щоб розпочати завантаження операційної системи.
4. Коли операція завершена, вимкніть прилад, а потім знову увімкніть.

 

 

Дякую!!!!

Нема за що :)

Не убий :)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти