Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Reloop Amperor 5005
Reloop Amperor 5005

zx5 не туфта, хороші колонки серед бюджетних.

Цікаво а який для вас є оптимальний звук (колонки підсилювач)

Залежно для яких потреб. Якщо крутити мр3, то в принципі кращі не потрібні.

Звязка Павермейт+zx5 доволі логічне поєднання, апарати одного рівня.

Якщо поставити кращу акустику, то треба кращий пульт і підсилювач, бо поміняти щось одне нічого не змінить.

 

Коли б китайці знали,як Кушнір ненавидить їх,то вони б йому таке зробили....Щоб така ненависть до народу була...

Пише "знаю,я ці апарати"..та на світі немає такої людини ,що все знає...А в Україні он як виявляється - є!!!

Якщо ніколи в очі не бачив і не чув апарат,то краще й не пиши нічого..

Серий каже,що ото був звучара..Динарод пасивний 100-3..і ля-ля-ля..

А ви в курсі,що пасивні всі в Китаї робляться..ай..яй..яй..яке горе..Сергію,викиньте той шлак китайський..бо його торкались руки китайця....

Який там може бути звук...це ж китайський пульт

Вважаю несправедливим таке ставлення до зробленого в Китаї, практично вся продукція Lexicon, DBX, AKG, Yamaha, Soundcraft, Allen&Heath і багато інших, а навіть Midas  i  Klark Teknik напевно тепер також (після придбання їх Берінджером), але ж це не значить, що вся продукція цих фірм повне Г......

Звичайно по якості та довговічності, вони поступаються старішим американським, англійським, японським, але цілком працездатні. Ніхто ж не нарікає , що айпеди, айфони, аймаки виробляють у Китаї.

Інша справа підробки під "фірму", то фальшивка є фальшивка.

Шановні колеги. Китай рулить. Зараз добре збирає акустику. Удосконалюється. А що буде далі...  Не відхиляємось від теми. Reloop Amperor 5005 - супер підсилювач!!! 

Reloop Amperor 5005 - супер підсилювач!!!

Ага !  ... поки не поставиш  поряд навіть самий дешевий  ,   візьмем хоча б на букву "С" ,  з   CROWN  ,CARVER ,CREST, CHEVIN , CAMCO, CRAAFT і  т.д.  ,  і т.д.

Хлопці, грубо кажучи ,    - це далеко не той девайс  про який треба мріяти , втративши сон . 

Підтримую Коля

Підтримую. Девайс зовсім не той, щоб про нього кричати так на форумі. До того ж майже зовсім мало користувачів цього девайсу

Dimon. Динакорд збирається в китаї під суворим контролем німців. Тому що це бренд.

І то косяки були з першими серіями. Краска через місяць під фейдерами облазила

А якийсь там релуп в підвальному приміщенні в китаї, за банку рису!. Де якість продукту не перевіряється.

Так сказати дешевенький продукт для Файної Юкраїни

Доречі за ті твої колонки ширпотребовські прийшлось мені вислуховувати від того клієнта якому ти переслав їх.

Де ти такий шлак знаходиш що воно навіть 2 неділі не може пропрацювати?

Я прошу висловлюватись по темі  а не умнічати, для "флудильщиків" є спеціальний розділ ...  Ваші здогадки мене не цікавлять, розумники   

Я от читаю і не можу понять а чим вам Васіни блоки не підходять,вони і зібрані якісно і по мощі нормально і по грошах для нашого брата доступні, а головне в разі поломки Василь чоловік нормальний, недалечко під боком і піде завжди назустріч і не тре ломати голову куди відправити і хто буде ладити то залізо. Так ні давай щось заморське, дешеве і офігенне, щоб голову проблємами непотрібними зайняти. Я особисто той Reloop не слухав і я впевнений не весь китай лайно (пересвідчився сам), та нормальні ремонти того китая то проблєма ще та-а... ІМХО

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти