Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Reloop Amperor 5005
Reloop Amperor 5005

Ти мені говорив що рівняв з V2-2400 з 8 омними сабами. Таке порівняння не справедливе.

Звідки може буди запас потужності в китайському підсилювачі? Хіба що там кліп лімітери спрацьовують коли лізе вже ціла спотворень від перегрузу

У парка все чесно з лімітерами

Щось я не вірю в ці казки. Мало доказів і реальних тестів в різних режимах з різною нагрузкою

 

О. Є тест - !!! Мені знайомий казав, що чув цей Reloop. Каже, звук ніби є, і його багато, але якийсь він каже не такий той звук, як має бути... 

Я рівняв з парками  v -4  2400 i 1800

О. Є тест - !!! Мені знайомий казав, що чув цей Reloop. Каже, звук ніби є, і його багато, але якийсь він каже не такий той звук, як має бути... 

Ооо! Це вже ближче до істини. Розмазаний і спотворений як наприклад в активному пульті беринжері чи комбіку. Звук є поки не починаєш співати в мікрофон, 

Коли поступає сигнал великої амплітуди то тут починаються проблеми. Бо той транс який стоїть в Релупі не спроможний дати то живлення яке потрібно. І грїється він напевне як сковородка навіть в пів потужності

Я рівняв з парками v -4 2400 i 1800

Значить щось не так рівняв. Бо з китайським підсилювачем парк навіть рівняти не потрібно. Береш парк 2400 в одну руку а Релуп 5005 в іншу і одразу все ясно де справедливість існує

Сергій, до побачення !

sergejkushnir-наша любовница лучше всех,Сирожа в своєму амплуа

Пане Василь, ви також на стороні цього РЕлупа 5005? Невже ви теж вірите що там є звук і ті параметри що так гарно розписані?

Це як китайська копія телефона нокія. Вроді все теж саме але чогось бракує

Доречі сьогодні в одному кафе була сходка музикантів. Мене теж запросили. Тестували парк S3 з акустикою REC CS 12. 

Пульт був Динакорд CMS 1000-3

Ото був звучок, що навіть музиканти що працюють на динакорді павермейті і EV ZX5 були здивовані якістю звучання

 

Акустика REC CS звучить дуже достойно. Факт.

sergejkushnir  ти просто не вміеш вести дискурсію.говорити потрібно конкретно,а як можно це робити,якщо в очі ніколи не бачив апарата(і я в тому числі)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти