Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Порадьте midi клавіатуру
Порадьте midi клавіатуру

Хочу взяти міді клавіатуру, головні критерії

88 півзвішених клавіш

щоб було окреме живлення

до 300 доларів
(не завадили б кнопки транспозиції, але не обовязково)

Приглядуюсь до m-audio keystation 88-es, хтось працює з такою?

 

Схоже, в такому ціновому діапазоні нічого більше й нема з напівзвішеними клавішами.

"88" і "напівзвішені" (напівзважені) - перше протиріччя, бо то якийсь мутант, невідомо кому потрібний. А m-audio keystation 88-es - дуже вдала реалізація концепції такого мутанта :)

Roland A30/33/37 - можливо, що цього буде достатньо після переобдумування вимог...

Вибачте описався, напівзвішені.

 

Я щойно про 88-й прочитав - він такий самий напівзважений,  як і мій 61-й. ПСР-ка ПСР-кою. Тобто, якщо, Богдане, граєш технічні фортепіанні діла, то вона нікудишня. Я ось писав останній мінус, де треба було гарно погратися фортепіанною динамікою; так більше мишкою потім рівняв, ніж грав. Ось - http://www.realmusic.ru/songs/1010707/  Правда, з мене піаніст як із Борі Моїсєєва тенор...

Володимир, дуже гарне аранжуваня, респект, тільки таке враження на початку, шо не дуже все зквантазовано, але може це такий задум)
Я молоточкову, буду окрему брати, Мотіф.  А хочу 88 напівзвішених мідяшки, бо, на них лекше деякі інструменти писати (синтетичні, барабани і т.д), і друге іе те що в контакті, клавіші артикуляцій, не завжди вміщаються в 5 октав. Тай загалом, я вже наївся тих пять октав, вже продав свою пср-ку, і хочу повну 88-клавішний апарат.

Так, Богдане, квантизації нема взагалі. Мало того, мінус писався доля в долю з оригіналом. Музика в оригіналі йшла за солістом, як це є в живому оркестрі. Тому такі мінуси звучать досить нерівно та пусто. Однак, проспівавши, все стає на свої місця. Гірше, коли мінус пишуть сам під себе. Тоді він чудово звучить сам, а вокал в нього не лягає.

Про Контакт - згоден. Однак, я би залишив 5-октавну та купив би 2,5 октави з контролерами. Тими 2,5 октавами рулив би кейсвітчі.

Якщо брати молоточкову, я радив би Fatar та CME.

Та, я націлився, на мотіф, а мідяшкою легше працювати.

А от про ті Роланди, що пан Хапко радить, хтось шось чув? Бо судячи з того шо я погуглив, це далеко не новий апарат.

Скажу чесно шо М-Аудіо, мені би ідеально підходив, але в мене якийсь не дуже добрий стереотип, про цю фірму загалом. Тай читав відгуки, пишуть люди, що клавіші як печатна машинка, на низькому волюмі дуже й не пограєш.

Вітаю ! Богдане, а чи не захочеш такого інструмента  http://www.sonicstate.com/synth/_inc/picview.cfm?synthid=475 ?

Думаю ,що зможемо домовитися !!!

Тарасе, а розкажіть що це взагалі таке? Бо ніколи з тим справи не мав.

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти