Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Допоможіть визначитися.
Допоможіть визначитися.

Порадьте будь ласка,яка фірма ліпша для пульта Soundkraft,чи Allen Heatch.

На це питання не мають однозначної відповіді всі музиканти планети Земля. Так що...

Порадьте будь ласка,яка фірма ліпша для пульта Soundkraft,чи Allen Heatch.

Пишіть яка серія вас цікавить в тієї і в іншої фірми, тоді будуть хоч якісь варіанти відповіді.

Обидві фірми є дуже достойні, і обидві випускають пульти в різних цінових категоріях для різних потреб.

В обидвох є пульти екстра класу і дуже дорогі, і є також простенькі і дешеві.

Якщо порівняти іхні вироби одного класу, то не можна сказати обєктивно,що краще.

Одному подобається одне другому інше.

Панове музиканти! Порадьте будь-ласка якої фірми краще брати еквалайзер.Шоб не дуже дорого.Дякую

Панове музиканти! Порадьте будь-ласка якої фірми краще брати еквалайзер.Шоб не дуже дорого.Дякую

DBX - 231 або DBX 2231, в крайньому випадку DBX 215

... або Behringer DCX2496 + Behringer ECM8000 - тоді будете самі в авто режимі налаштовувати еквалайзер під зал, і ще багато смачного...

В мене є саби.Чи варто брати еквалайзер,чи дасть він якусь різницю.Бо мені музиканти говорили,коли є саби,то різниці в частотах не чути.Підскажіть мені,брати,чи не брати.

>>В мене є саби.Чи варто брати еквалайзер,чи дасть він якусь різницю.Бо мені музиканти говорили,коли є саби,то різниці в частотах не чути.Підскажіть мені,брати,чи не брати.

Тобі треба трошки часу і бажання. Почитати і повчитися. Ну і визначитись, кого слухати будеш: "музикантів", які традиційно славилися "глибокими" знаннями в акустиці, звукорежисурі та суміжних галузях, невідомих людей з форуму, чи себе...

DBX - 231 або DBX 2231

Це дуже різні за рівнем апарати.

Рахується найкращі вироби у фірм Klark Teknik, Drawmer, BSS, трохи дешевші DBX, Yamaha, BBE, Presonus, Peavey, Alesis...... Але практично у всіх є і дорогі професійні моделі і дешеві. Наприклад у DBX 3 1/3-октавних еквалайзерів є ieq31, 22312031, 1231231,  і все це двоканальні еквалайзери на 31-у  смугу від DBX , але ціною вони відрізняються в 3-4 рази.

В мене є саби.Чи варто брати еквалайзер,чи дасть він якусь різницю.Бо мені музиканти говорили,коли є саби,то різниці в частотах не чути.Підскажіть мені,брати,чи не брати.

Тут немає жодного звязку, еквалайзер при роботі в залі річ обовязкова, ще на відкритому повітрі якось можна без нього, в залі ні!

( Це якщо вміти правильно користуватись, а якщо тільки "щоб низів додати", то вистачає сабів)

Є підозра, що топікстартеру краще купити акустичний процесор або, як мінімум, кросовер...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти